Десять років від смерті Джобса: Apple вшанувала пам’ять свого засновника

Десять років від смерті Джобса: Apple вшанувала пам’ять свого засновника

Десять років від смерті Джобса: Apple вшанувала пам’ять свого засновника
. https://novacidadania.pt/

Компанія Apple оновила дизайн своєї головної сторінки та оприлюднила відеоролик у пам’ять про свого засновника Стіва Джобса.

Зокрема, співробітники компанії розмістили на сайті слайд-шоу з фотографій Джобса, а також фільм з відомими цитатами і пам'ятними моментами тривалістю у три хвилини.

Десять років від смерті Джобса: Apple вшанувала пам’ять свого засновника
Десять років від смерті Джобса: Apple вшанувала пам’ять свого засновника. Apple

Також компанія опублікувала заяву родини Стіва Джобса. У ній родичі написали, що засновник Apple, "навіть коли страждав від болю, не втрачав віри в красу життя".

"Ось уже десять років ми сумуємо і намагаємося примиритися із втратою. Всі ми знайшли розраду по-своєму, але нас об'єднує любов до Стіва і подяка за те, що він нам показав", – зазначається у заяві.

Чинний генеральний директор компанії Тім Кук також вшанував пам’ять свого колеги, оприлюднивши відповідний допис у Twitter.

"Важко повірити, що минуло 10 років. Святкуємо тебе сьогодні й завжди", – написав він.

Стів Джобс був засновником, членом ради директорів і генеральним директором корпорації Apple Inc. Втративши владу в боротьбі з радою директорів 1985 року, Джобс був звільнений з компанії, після чого організував NeXT, яка спеціалізувалася на ринках бізнесу та вищої освіти. У 1996 році Джобс повернувся в Apple на посаду генерального директора, пропрацювавши на ній до своєї смерті у 2011 році.

Стів Джобс помер 5 жовтня 2011 року в віці 56 років від раку підшлункової залози. Він дізнався про діагноз ще у 2003 році. На той момент пухлина була операбельна, однак протягом дев'яти місяців Джобс відмовлявся від хірургічного втручання, після чого вона поширилася на печінку.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок