У вільний час пише мурали. Лікарка Ольга Златнік. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

У вільний час пише мурали. Лікарка Ольга Златнік. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

У вільний час пише мурали. Лікарка Ольга Златнік. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Суспільне Суми

Сумська лікарка Ольга Златнік у вільний час прикрашає вуличні стіни власними малюнками. У такий спосіб жінка відпочиває після роботи й водночас покращує настрій сусідам.

За словами Ольги, вона малює з дитинства. У минулому брала паузу, щоб здобути фах лікаря, а потім повернулася до творчого хобі. Жінка працює акушером-гінекологом в пологовому будинку.

Жінка почала з невеликих малюнків у дворі. Ідея прикрасити стіну, що навпроти її вікон, з’явилася рік тому. Малювала після роботи і у вихідні дні.

"Це можливість переключитися, щось зробити швидко, і щоб це приносило задоволення. І це зовсім інше, ніж медицина, тому мозок відпочиває. У нас двір, яким ходять багато людей. І коли вони йдуть змучені, якась радість, посмішка – і стає на душі краще", - розповіла Ольга.

У будівлі, стіну якої розмалювала жінка, розташована спортивна зала. Ольга погоджувала ескіз із її працівниками. Там їй допомагали з освітленням і будівельним риштуванням, щоб дістатися п’ятиметрової висоти. На малюнок пішло 5 літрів акрилових фарб.

"Дуже несподівано виходити з під'їзду і бачити таку красу. Лише подяка дівчині", – зазначила місцева мешканка Оксана Ровінська.

"Коли виглядаєш з вікна, некрасиво було. А тепер класно. Дивишся – і душа радіє", – розповіла інша мешканка мікрорайону Юлія Руденко.

У найближчих планах Ольги – продовжувати прикрашати стіни цієї будівлі з іншого боку.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок