Харківський художник у Німеччині присвятив мурал загиблому у теракті Дані Дідіку

Харківський художник у Німеччині присвятив мурал загиблому у теракті Дані Дідіку

Харківський художник у Німеччині присвятив мурал загиблому у теракті Дані Дідіку
facebook.com/andrey.palval

Портрет загиблого у теракті біля харківського Палацу спорту Данила Дідіка з'явився на стіні дитячого освітнього центру у місті Вісбаден неподалік Франкфурта-на-Майні.

Автор роботи — художник Андрій Пальваль. За його словами, портрет — це діалог із глядачем, прагнення розповісти те, що турбує, а також історія батьківської любові.

"Я вдячний долі, що у мене була нагода розповісти те, що мене турбує у тихому привітному місці, маючи повне розуміння від організаторів заходу до власників того центру, не турбуючись за збереження малюнку", — написав у Facebook Андрій Пальваль, який нині перебуває у Німеччині.

"Звісно, хотів би, щоб щось подібне було і в нашому місті. Андрій — чудовий художник, мені дуже сподобалась ця робота", — сказав Суспільному батько загиблого у теракті Андрій Дідік.

Що відомо

  • 22 лютого 2015 року біля Палацу спорту в Харкові під час маршу Єдності стався вибух. На місці загинули двоє людей, 11 отримали поранення. Згодом двоє поранених померли в лікарні, серед загиблих — правоохоронець і троє учасників акції — Данило Дідік (15 років), Микола Мельничук (18 років), Вадим Рибальченко (37 років), Ігор Толмачов (52 роки).
  • До Дня захисту дітей "Океан Ельзи" та реперка alyona alyona випустили пісню "Країна дітей" на слова Сергія Жадана. Вірш присвячений загиблому під час теракту в Харкові 15-річному Дідіку та усім дітям України, які постраждали внаслідок війни. Ще раніше У 2020 році alyona alyona випустила трек "Коли ховають молодих" пам'яті Данила Дідіка.
Читайте також: Митрополит Епіфаній освятив меморіал загиблим на Майдані та у теракті харків'янам
На початок