Волинянки здобули дві медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби

Волинянки здобули дві медалі на чемпіонаті України з вільної боротьби Управління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Двоє волинянок стали призерками чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок до 23 років. Змагання відбулися у місті Конча-Заспа, – інформує управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Волинська спортсменка Анастасія Алпєєва стала чемпіонкою України з вільної боротьби серед жінок до 23 років. Борчиня змагається у ваговій категорії 72 кг. Спортсменка – вихованка Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

За результатами чемпіонату Анастасія Алпєєва пройшла відбір на чемпіонат світу, який стартував 2-го жовтня у місті Осло, Норвегія.

Бронзовою призеркою чемпіонату України з вільної боротьби стала Дарина Веремчук (Торовчук). Волинянка змагається у ваговій категорії 68 кг. Дівчина також є вихованкою ВОШВСМ.