12-й тур Першої ліги: "Волинь" програла "Кривбасу"

12-й тур Першої ліги: "Волинь" програла "Кривбасу" Фото: ФК: "Кривбас"

Поєдинок 12-го тугу Першої ліги 2021/22 завершився на користь ФК "Кривбас". Луцька "Волинь" програла із рахунком 2:1, – інформують на сайті клубу.

Матч відбувся 6 жовтня на стадіоні "Гірник" у Кривому Розі.

Лідерами зустрічі криворіжці стали ще у першому таймі. Попри важкі травми двох гравців: Дениса Балана і Олексія Збуня, ФК "Кривбас" здобули перевагу і пішли на перерву з рахунком 2:0.

У першій половині зустрічі авторами голів стали Артем Щедрый та Вагнер Гонсалвес.

Другий тайм розпочався з моменту біля воріт волинян, але гравцям вдалося відбитися. Відігратися Луцька "Волинь" змогла на 61 хвилині зустрічі. Центральний нападник Хрестоносців Богдан Кобзар забив гол у ворота криворіжців.

В результаті матчу 12-го тугу Першої ліги ФК "Кривбас" піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. Луцька "Волинь" – десята.

• Перед стартом гри 6 жовтня ФК "Кривбас" зайняв третє місце у турнірній таблиці, луцький клуб посів дев'яту сходинку.
  • Перед стартом сезону у луцькому клубі змінився тренер. Замість Василя Сачка, який залишив посаду за власним бажанням, наставником "Хрестоносців" став колишній футболіст Альберт Шахов.
  • Матч між "Поліссям" та "Волинню", який мав відбутися 2 жовтня, перенесли через спалах COVID-19 серед житомирських футболістів.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.