Одеську виправну колонію намагаються продати вже вчетверте. Що відомо

Одеську виправну колонію намагаються продати вже вчетверте. Що відомо

Одеську виправну колонію намагаються продати вже вчетверте. Що відомо
Фото: Фонд державного майна

Південну виправну колонію №51 вже вчетверте виставили на продаж. ЇЇ ціна складає 223 мільйони. Про це стало відомо із сайту "Prozzoro.Продажі".

Аукціон для продажу колонії почався 2 жовтня та триватиме до 29 жовтня. В тендерній документації зазначено, що на продаж виставлені 72 об'єкти нерухомості та внутрішня мережа зв'язку. Зокрема серед об'єктів є гуртожитки, адмінбудівля, охоронні вежі, майстерні, навіси, теплиці, склади та басейни для збору води.

У пресслужбі Фонду державного майна України Суспільному повідомили, що "попердні аукціони з приватизації окремого майна Південної виправної колонії №51 не відбулись, тому що жоден учасник не подавався".

Споруду виставили на аукціон за тією ж ціною — 223 мільйони. Це пов'язано зі змінами до закону, які не дозволяють зменшити вартість. Мова йдеться про закон "Про приватизацію державного і комунального майна". Там зазначено, що для об’єктів великої приватизації не проводяться аукціони із зниженням стартової ціни.

Одеську колонію намагаються продати вже вчетверте. Що відомо
Фото: Фонд державного майна

"Ми маємо рекомендацію центрального апарату ФДМУ не проводити аукціони зі зниженою вартістю. Коли приймали закон для розблокування великої приватизації, неоднозначно прописали його частину. Фонд вважає, що є ризик того, що результати можуть оскаржувати в судах, посилаючись на цей абзац закону" — зазначила прессекретарка.

Прессекретарка ФДМУ сказала, що там не знають, чому ніхто не захотів придбати будівлю: "Разом з колегами з центрального апарату Фонду проінформували ІТ-компанії, найбільших готельєрів, підприємців на туристичному ринку та зі сфери креативних індустрій. Ми також запросили взяти участь в аукціоні одеських та українських девелоперів".

У пресслужбі зазначили, що у договорі купівлі-продажу також буде вказано конкретний кадастровий номер земельної ділянки, на якій розміщуються будівлі та споруди колонії. Це те, чого за запитами потенційних інвесторів, не вистачало на минулому аукціоні.

Колонію продають вже вчетверте, бо "Прозоро.Продаж автоматично ставить аукціон за зниженою ціною. Тому ми відміняли аукціони зі зниженою ціною і виставляли лот заново" — додала прессекретарка.

Читайте також

  • Одеська міськрада планує закупити технічну сіль для доріг на понад 14 млн грн
  • Одеський пляж "Лузанівка" зроблять більш доступним для людей з інвалідністю за 5 млн грн
  • На реконструкцію стадіону на Одещині планують витратити понад 36 млн грн

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок