Найбільше щеплень в Україні зроблено вакциною Pfizer — Опендатабот

Найбільше щеплень в Україні зроблено вакциною Pfizer — Опендатабот

Найбільше щеплень в Україні зроблено вакциною Pfizer — Опендатабот
Associated Press

Найбільше щеплень проти коронавірусу українці робили вакциною Pfizer.

Такі дані наводить платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот.

Усього препаратом Pfizer-BioNTech зроблено 37% щеплень — усього використано 4,5 мільйонів доз. Усього за час вакцинальної кампанії зроблено 12 мільйонів щеплень проти коронавірусу.

Зокрема, майже третину щеплень було зроблено вакциною CoronaVac — 3,3 млн разів, на третьому і четвертому місцях — Moderna та AstraZeneca, які було використано по 2 млн разів — це відповідно 17% і 18% від загальної кількості щеплень.

При цьому за кількістю імпортованих препаратів, за даними порталу “Система охорони здоров'я України”, на першому місці CoronaVac — 44% загального імпорту.

Що відомо

  • За добу 3 жовтиня щеплення проти коронавірусу зробили 33 924 людини
  • Щеплення проти коронавірусу зробили понад 400 тисяч працівників шкіл. Усього, принаймні однією дозою вакцини від COVID-19 щеплено вже 69% вчителів. Для роботи освітніх закладів в Україні необхідно, аби 80 відсотків освітян були вакциновані.
  • 23 вересня вся країна перейшла у “жовту зону” карантину. У МОЗ наголошують, що у шпиталі переважно потрапляють невакциновані пацієнти. Їхня частка становить близько 98% госпіталізацій.
  • Вакцинація від інфекції убезпечує від тяжкого перебігу захворювання та смерті від COVID-19. Проте, в Україні лише 11,8% населення вакцинувалися від коронавірусу. Це втричі менше від загальної частки вакцинованих від COVID-19 у світі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок