ФК "Альянс" із Сумщини переміг "Агробізнес" з Волочиська

ФК "Альянс" із Сумщини переміг "Агробізнес" з Волочиська ФК "Альянс"

У матчі 11 туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги липоводолинський «Альянс» (який йшов до цього матчу на третьому місці у турнірній таблиці) 3 жовтня приймав «Агробізнес» з Волочиська, що на Хмельниччині, (який посідав передостаннє, 15 місце).

Рахунок у матчі змінився на 18 хвилині, коли гол у ворота «Агробізнесу» забив Станіслав Шарай. З рахунком 1:0 команди пішли на перерву. На 65 хвилині гри другий м’яч у ворота команди з Хмельниччини забив Микола Агапов. На 75 хвилині гри один м’яч відіграв футболіст «Агробізенсу» Богдан Семенець. На 84 хвилині Агапов оформив дубль, а за три хвилини Олег Синиця забив другий гол у ворота «Альянсу».

ФК "Альянс" із Сумщини переміг "Агробізнес" з ВолочиськаФК "Альянс"

У підсумку гра завершилась з рахунком 3:2 на користь команди з Липової Долини. «Альянс» набирає 22 очка і виходить на друге місце. Крім того, команда Юрія Ярошенка має гру в запасі. «Агробізнес», як і раніше, має сім очок і посідає 15-те місце.

• 23 вресня у Сумах ФК "Альянс" у кубковому матчі переміг "Минай".
  • "Агробізнес" Волочиськ зіграв у нічию з хмельницьким "Поділлям".