Мешканець Туреччини розшукував сам себе у складі пошукового загону

Мешканець Туреччини розшукував сам себе у складі пошукового загону

Мешканець Туреччини розшукував сам себе у складі пошукового загону
Sözcü

Мешканець Туреччини брав участь у пошуках зниклого в лісі чоловіка, допоки не з’ясувалось, що шукають саме його.

Як повідомляє Mashable, у турецькому місті Бурса 50-річний Байхан Мутлу відпочивав у лісосмузі разом із друзями, при цьому компанія споживала алкогольні напої. Вночі Мутлу напідпитку вирішив відійти та зник.

Його друзі звернулися до рятувальників, які організували пошукову операцію. До складу групи увійшли як професіонали, так і волонтери, які намагалися допомогти їм.

Спочатку пошуки були безрезультатними – пошукова група не змогла знайти жодних слідів Мутлу, попри те, що сфокусувалася на місці, яке чоловіка бачили останнього разу.

За деякий час члени пошукової групи почали кликати чоловіка і голосно вигукувати його ім'я у сподівання, що він їх почує і відповість. У цей момент один із членів групи виступив вперед і запитав: "Кого ми шукаємо? Я прямо тут!".

З’ясувалось, що помітно п'яний Мутлу приєднався до своєї пошукової групи і весь час перебував з командою. Досі незрозуміло, як його друзі не помітили чоловіка серед членів пошукового загону.

Зрештою Мутлу успішно дістався додому до своєї родини.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок