"Тростянець" виграв у ФК "Суми" в матчі чемпіонату України

"Тростянець" виграв у ФК "Суми" в матчі чемпіонату України ФК "Тростянець"

Футбольні клуби «Тростянець» та «Суми» зіграли матч десятого туру чемпіонату України з футболу серед команд групи «Б» другої ліги. Він відбувся 25 вересня в Тростянці.

Господарі поля до цього у дев’яти матчах святкували три перемоги, розписали дві нічиї і чотири матчі програли. З 11-ма очками команда Сергія Коритника йшла на 13-му місці у турнірній таблиці.

«Сумчани» з перемогою, двома нічиїми і п’ятьма очками в активі посідали 15-те місце серед 16-ти команд групи.

У попередньому турі «Тростянець» вдома мінімально програв миколаївській «Вікторії», а «Суми» в гостях поступились лідеру – запорізькому «Металургу» - з рахунком 0:5.

"Тростянець" виграв у ФК "Суми" в матчі чемпіонату УкраїниФК "Тростянець"

У матчі 25 вересня рахунок на 28 хвилині відкрили тростянецькі футболісти. З «точки» Валерій Гайван пробив влучно у кут воріт. На 52 хвилині гри «Суми» залишились у меншості – другу жовту картку отримав Ілля Зінов’єв. Більшість «Тростянець» реалізував на 73 хвилині – відзначився Павло Пастухов. На 76 хвилині атака сумчан завершилась призначенням пенальті у ворота «Тростянця» - Андрій Глоба пробив точно. На 82 хвилині тростянчани після подачі кутового забили третій гол у ворота сумчан – цього разу гол на свій рахунок записав Максим Гаврась. У компенсований арбітром час Пастухов оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі - 4:1 на користь «Тростянця», який після цієї перемоги набрав 14 очок. У «Сум», як і раніше, п’ять.

• У матчі 9-го туру Другої ліги "Металург" у Запоріжжі переміг ФК "Суми".
  • Команда "Тростянець" перемогла “Таврію” у матчі восьмого туру Чемпіонату України з футболу.
  • Турнірну таблицю очолює команда "Металург" із Запоріжжя, яка 11 вересня виграла у ФК "Вікторія" з Миколаївки.
  • ФК "Суми" у матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги (група "Б") 11 вересня приймав команду "Балкани". Перемога у матчі – 2:1 – була на боці команди з Одещини.