Сумські фігуристи вибороли 7 золотих медалей на польському онлайн-турнірі

Сумські фігуристи вибороли 7 золотих медалей на польському онлайн-турнірі

Сумські фігуристи вибороли 7 золотих медалей на польському онлайн-турнірі
Ukrainian National Artistic Roller Skating League

7 "золотих" та по чотири "срібних" та "бронзових" медалі вибороли сумські фігуристи на міжнародному онлайн-турнірі "WIFSA World Open" у Польщі. Учасники надсилали організаторам відео, а ті визначали переможців.

Анастасії Жукова посіла перше місце у третьому дивізіоні у категорії "Novice" і виборола одну з семи "золотих" медалей сумчан. Дівчина розповідає, що не очікувала на перемогу, але дуже зраділа, коли дізналась результати.

Богдан Чхайло займається фігурним катанням 7 років. На конкурсі він став другим у дивізіоні 2, категорії "Novice В". Говорить, що у цій категорії потрібно виконувати подвійні стрибки, що поки йому не вдається. "Я буду стрибати подвійні стрибки і займу перше місце на наступних змаганнях", - впевнений Богдан.

Кароліна Недбай була третьою у третьому дивізіоні у категорії "Debs". Розповіла чого не вистачило, аби стати кращою: "Не вистачило усмішки. Я не виражала свої емоції в програмі. Я буду тренуватися ще краще, щоб зайняти перше місце".

"Могло бути краще. Як завжди – все може бути краще. Але я дуже задоволена. Результат дуже достойний і кінець сезону це найкраще, що ми могли показати", - розповіла керівниця федерації фігурного катання на роликових ковзанах Сумської області Світлана Каравай.

Що відомо

  • Найближчі змагання з катання на роликових ковзанах відбудуться у Сумах у жовтні. Це буде фестиваль "Iron kids".
На початок