"Слуга народу" знімає з розгляду ВР законопроєкт про податкову реформу

"Слуга народу" знімає з розгляду ВР законопроєкт про податкову реформу

"Слуга народу" знімає з розгляду ВР законопроєкт про податкову реформу
ФОТО: Уніан

Фракція "Слуга народу" знімає з розгляду у другому читанні законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

Про це повідомив журналістам народний депутат з фракції "Голос" Ярослав Железняк

"Як було анонсовано, законопроєкт №5600 сьогодні не буде розглядатися. Зараз іде дискусія по тому, щоб не було порушення, щоб не було порушення регламенту і щоб кожен депутат мав право надати свої правки. Деякі фракції, у тому числі фракція "Голос", мають понад 100 правок. Я гарантую що ми не піднімаємо жодної правки", – розповів Железняк.Народний депутат з фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко додав, що нардепи з "Слуги народу" готуються до блокування трибуни у сесійній залі ради.

Нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко додав, що "Слуги" готуються до блокування трибуни у сесійній залі ВР.

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук повідомила Суспільному, що розгляд законопроєкту №5600 був відкладений для того, щоб до нього можна було застосувати спецпроцедуру.

"Ми вирішили застосувати спецпроцедуру розгляду для законопроєкту 5600, подібну до тієї, що була застосована під час розгляду "банківського законопроєкту". Ми вирішили все ж дати висловитися по правках до закону, але не по всіх 12 тисячах, а по визначених спецпроцедурою", – заявила Кравчук.

Поряд з тим, Олексій Гончаренко повідомив Суспільному, що, на його думку, законопроєкт №5600 був знятий з розгляду заради голосування по закону "про олігархів".

"Думаю, законопроєкт №5600 зняли в розмін за підтримку закону №5599", – додав Гончаренко.

Що відомо

  • Верховна рада проводить позачергове засідання 23 вересня для розгляду низки правок до Податкового кодексу.
  • 1 липня Верховна рада у першому читанні ухвалила законопроєкт № 5600 про внесення змін до податкового кодексу. Його підтримали 264 народні депутати.
  • Кабмін на засіданні 12 травня проголосував за проєкт змін до Податкового кодексу, яким зокрема, збільшуються ставки податків та рентних платежів для великого бізнесу.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок