Футболісти із Сум та Харкова зіграли матч першості України U19

Футболісти із Сум та Харкова зіграли матч першості України U19 Суспільне Суми

Футболісти Сум зіграли матч першості України з футболу серед команд U19 у першій лізі. Футболісти "Барси-U19" приймали команду Харківського фахового коледжу спорту на полі стадіону "Авангард".

Сумчани після двох матчів з чотирма очками йшли на третьому місці у турнірній таблиці другої групи. Харків’яни з однією перемогою у двох поєдинках посідали четверте місце.

У першому таймі не забили ані сумські футболісти тренера Ігоря Загорулька , ані харківська команда сумського тренера Андрія Кононенка.

На 59 хвилині воротар сумської команди відбив удар гравця команди з Харкова, на добиванні першим був Роман Шпирний, який і відкрив рахунок у матчі.

Відігрались сумчани на 76 хвилині, коли Олександр Сметаненко ударом головою відправив м’яча у ворота харківської команди. У підсумку гра завершилась з рахунком 1:1.

"Я задоволений грою і дуже задоволений хлопцями. Вони показали хорошу гру, дуже хорошу. Є, звісно, помилки, але ми для того і працюємо, аби їх виправляти. А вцілому– вони молодці", - розповів теренер команди з Харкова Андрій Кононенко.

"Команда суперника була швидшою. Наші також молодці боролись до останнього. Тому забили гол, тому і нічия", - сказав тренер команди "Барса - U19" Ігор Загорулько..

Після цієї нічиєї в активі "Барси" 5 очок, у харківського "ХФКС" - 4 очки.