Молодші класи та дитячі садочки не закриватимуть на карантин, — Кабмін

Молодші класи та дитячі садочки не закриватимуть на карантин, — Кабмін

Молодші класи та дитячі садочки не закриватимуть на карантин, — Кабмін
пьпрьпрь

Початкова школа, дошкільна освіта та спеціалізовані заклади працюватимуть у звичайному режимі при будь-якому рівні епіднебезпеки, не заважаючи на процент вакцинованих педагогів – таке рішення 22 вересня ухвалив Уряд.

Нагадаємо, з 23 вересня в Україні, зокрема, в Запорізькій області, діятиме "жовтий" рівень епідемічної небезпеки. У школах, де щеплення хоча б однією дозою вакцини не зробили 80% працівників, на дистанційний режим перейдуть 5-11 класи. Зокрема, у Запоріжжі таких 64-ри зі 120-ти, повідомив сьогодні Суспільному директор Департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

"Буде дозволено працювати закладам дошкільної освіти і 1-4-им класам у загальноосвітніх закладах. Ця категорія наших учнів та вихованців потребує постійного контакту з вчителем та вихователем, і відсутність такого контакту може призвести до серйозних проблем. Всі інші будуть працювати за умови 80%-го щеплення працівників закладів освіти", - сказав Станіслав Романчук

Контроль за вакцинацією працівників здійснюватимуть керівники навчальних закладів. Коли щеплених буде 80%, заклади повернуться з дистанційного до звичного режиму роботи.

У школах, які працюватимуть офлайн, будуть застосовані обмежувальні заходи.

"Це обмежений доступ до освітніх закладів, обмежена участь наших вихованців у всіляких розважальних заходах — концерти, вистави. Тобто, не більше, ніж один клас і не більше, ніж одна група у дитячому садку, повна відсутність глядачів. Всі ці обмежувальні заходи у нас були і раніше", - сказав Станіслав Романчук.

376 освітніх закладів Запорізької області, станом на 16 годину, мають 80% вакцинованих працівників. Цю інформацію повідомила сьогодні пресслужба Запорізької обласної державної адміністрації. Зокрема, це 190 шкіл області з 500 та 186 дитячих садків із 453. У жодному із 17 закладів вищої та фахової передвищої освіти області вакцинованих працівників не більше 77%.

Читайте також: МОЗ запровадило обов'язкові щеплення проти COVID-19 для освітян та чиновників
На початок