"Жовта" зона: перелік черкаських шкіл, які працюватимуть у звичайному режимі

"Жовта" зона: перелік черкаських шкіл, які працюватимуть у звичайному режимі

63% черкаських шкіл продовжать працювати у звичайному режимі в умовах "жовтої" зони. Про це повідомили в міському департаменті освіти та гуманітарної політики.

За новими карантинними обмеженнями, визначеними постановами Кабміну, у разі введення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти таких документів:

  • жовтого COVID-сертифіката, який підтверджує щеплення однією дозою дводозної вакцини (генерується через портал "Дія");
  • зеленого COVID-сертифіката, який підтверджує повний курс однодозної чи дводозної вакцини (генерується через портал "Дія");
  • міжнародного свідоцтва про вакцинацію (видається сімейним лікарем після отримання повного курсу щеплення від COVID-19);
  • довідки 063 (видається сімейним лікарем після щеплення однією дозою дводозної вакцини);
  • COVID-сертифіката про одужання особи від зазначеної хвороби (сертифікати генеруватимуться після настання відповідної технічної можливості).

"У 22-х закладах середньої освіти нашого міста, а це 63% від загальної кількості шкіл, станом на 21 вересня вакциновано понад 80% працівників. Це такі заклади: Перша міська гімназія, ЗОШ № 2, 3, 4, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, колегіум «Берегиня» та Гуманітарно-правовий ліцей", – розповіла заступниця міського голови Марина Гаркава.

Водночас у дев'яти черкаських школах рівень вакцинації персоналу складає від 70% до 80%, а саме: у ЗОШ № 5, 6, 7, 18, 21, 30, 34, 36 та Гімназії № 9.

У решти шкіл (ЗОШ № 13, 22, 31 та ФІМЛІ) рівень вакцинації працівників закладів становить менше ніж 70%.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня.
  • У разі введення "жовтого" рівня заклад освіти працюватиме лише за умови наявності в не менше ніж 80% працівників "жовтого" та "зеленого" ковід-сертифікатів. Інакше заклад не працюватиме. Якщо ж область увійде у "червону" зону, вакцинованими мають бути 100% працівників.
  • За словами заступниці голови облдержадміністрації, що курує медицину, Лариси Кошової, вакциновані черкасці з березня 2022-го року зможуть користуватися привілеями. Кожен, хто отримав дві дози вакцини зможе відвідати заклади культури чи освіти під час "жовтого" чи "помаранчевого" епідеміологічного рівня. Заклади освіти ж у такому випадку працюватимуть лише, якщо матимуть 100% "зелений" сертифікат.
  • Рішення щодо роботи закладів освіти приймаються регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у залежності від особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок