Освіта в "жовтій" зоні: скільки шкіл на Волині будуть працювати

Освіта в "жовтій" зоні: скільки шкіл на Волині будуть працювати

Доповнено
Освіта в "жовтій" зоні: скільки шкіл на Волині будуть працювати
Суспільне Волинь

Бар'єр у 80 % вакцинованих освітян подолали у 117 школах на Волині. Всього в області є 588 загальноосвітніх навчальних закладів. Про це у коментарі Суспільному розповіла заступниця начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна.

471 школа з 23 вересня, у зв'язку із запровадженням "жовтого" рівня епіднебезпеки, має перейти на дистанційну форму навчання.

Ситуація в області

Загалом 23 вересня, повідомила Тетяна Соломіна, в області зможуть працювати 272 освітні заклади – вищі, професійно-технічні, школи та дитсадки.

"Це становить 24 % від загальної кількості – 1 153 заклади. 299 закладів – це ті, де рівень вакцинації працівників від 50 до 79 %", – додала посадовиця.

80 % працівників освітніх закладів, зазначила заступниця начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна, повинні мати щеплення або довідку про те, що перехворіли на COVID-19, або ПЛР-тест.

"Якщо кількість сумарно цих людей не перевищує, не досягає 80 % бар’єру, значить цей заклад працюватиме дистанційно", – додала посадовиця.

Скільки шкіл Луцька продовжать працювати

Зі слів керівника департаменту освіти територіальної громади Луцька Віталія Бондаря, 59 % працівників шкіл Луцької громади станом на 21 вересня зробили щеплення проти COVID-19.

У дитсадках Луцької громади станом на 21 вересня щепилися проти коронавірусної хвороби 27 % працівників, – повідомив керівника департаменту освіти територіальної громади Луцька Віталій Бондар.

Суспільне побувало у кількох освітніх закладах обласного центру і дізналося, як працюватимуть школи з 23 вересня.

Керівниця управління інформаційної та внутрішньої політики Волинської ОДА Карина Мариневич у телефонному коментарі Суспільному розповіла, що регіональну комісію збирати не будуть, оскільки керуються рішенням центральної комісії.

Що відомо

  • 21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації.
  • 14 вересня в обласному управлінні освіти повідомляли, що через коронавірусну інфекцію перейшли на дистанційну форму навчання 52 класи. Ще дві школи пішли на домашнє навчання усім складом.
  • Наприкінці липня Кабмін змінив умови роботи закладів освіти під час карантину. У разі переходу регіонів до "жовтого", "помаранчевого" чи "червоного" карантинних рівнів для роботи шкіл потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.

На початок