Ветеран АТО з Луцька здобув дві нагороди у стрільбі на міжнародних змаганнях

Ветеран АТО з Луцька здобув дві нагороди у стрільбі на міжнародних змаганнях

Ветеран АТО з Луцька здобув дві нагороди у стрільбі на міжнародних змаганнях
Фото: Warrior Games: Team Ukraine

Лучанин, ветеран АТО Павло Ковальський виборов дві нагороди під час міжнародних віртуальних військових змагань з адаптивних видів спорту Warrior Games.

Про це повідомили на сторінці Warrior Games: Team Ukraine у Facebook.

"Перемога у відкритій категорії у стрільбі з гвинтівки з позиції лежачи і друге місце у відкритій категорії зі стрільби з гвинтівки стоячи", – зазначили на сторінці української збірної.

"Warrior Games (Ігри Воїнів)" цьогоріч тривають до 22 вересня в місті Орландо штату Флорида у США, проте через пандемію змагання відбуваються в онлайн форматі.

Довідково: Павло Ковальський 2014-го у складі 51-ї ОМБр виконував бойові завдання оборонного та штурмового типу в районі населених пунктів Маріуполь, Савур-Могила, Степанівка, Григорівка, Петрівське, Мануйлівка та Тарани. 2015-го в складі 15-го окремого батальйону 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади брав участь в бойових діях в районі населених пунктів Дебальцеве та Чорнухіне. Отримав закриту черепно-мозкову травму під час ворожих артобстрілів та прямих танкових атак на захисні позиції українських військових в ході активної фази боїв за Дебальцеве з січня по лютий 2015 року.

Що відомо

  • Торік лучанин Павло Ковальський, учасник національної збірної Ігор нескорених, готувався до всеукраїнської online-версії змагань між ветеранами АТО.
  • У травні 2021-го ветерани та ветеранки АТО з Волині здобули 15 нагород на міжнародних змаганнях "Ігри Воїнів".
На початок