В Одесі навчальний корпус ВМС переобладнають під штаб за 74 млн грн

В Одесі навчальний корпус ВМС переобладнають під штаб за 74 млн грн

В Одесі навчальний корпус ВМС переобладнають під штаб за 74 млн грн
Думська

Військово-Морські сили Збройних сил України планують відремонтувати один з навчальних корпусів в Одесі та перетворити його на штаб. Про це стало відомо з електронної системи закупівель Prozorro.

Замовником робіт стала військова частина А0456, яка наразі шукає в Одесі підрядника для проведення реконструкції триповерхового навчального корпусу №3 під штаб. Будівля площею більш ніж 10 тисяч квадратних метрів розташована у військовому містечку на вулиці Фонтанська дорога, 14. Її передали з балансу Міністерства оборони України на баланс Військово-Морських Сил ЗСУ наприкінці 2020-го року після розформування територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь.

На будівельні роботи військова частина виділила понад 74 мільйони гривень. Приватна компанія, яка переможе в аукціоні, має провести будівельні роботи на трьох поверхах, оновити підлогу, вікна та двері, а також відремонтувати фасад та дах. Крім цього, в будівлі планують встановити пожежну сигналізацію, закупити нові меблі та техніку. Також всередині встановлять елементи щогли з майданчиком.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 27 вересня, аукціон планують провести наступного дня. Усі роботи приватна компанія має виконати до середини грудня 2022 року.

Читайте також

  • На реконструкцію стадіону на Одещині планують витратити понад 36 млн грн
  • На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн
  • Одеська ОДА виділить 15 млн грн на купівлю кисневих концентраторів

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок