В Одесі вулицю Шота Руставелі відремонтують за понад 60 млн грн

В Одесі вулицю Шота Руставелі відремонтують за понад 60 млн грн

В Одесі вулицю Шота Руставелі відремонтують за понад 60 млн грн
Фото: Пушкінська

Управління капітального будівництва Одеської мерії планує провести ремонт та благоустрій на вулиці Шота РуставеліГрузинський поет та політик.. На це з міського бюджету готові витратити майже 62 мільйони гривень. Про таке стало відомо з системи публічних закупівель "Prozorro".

Згідно з оприлюдненою інформацією, площа покриття, що підлягає капітальному ремонту, складає 12 439 квадратних метрів. Компанія, яка переможе в аукціоні, має оновити комунікації, автомобільну дорогу та тротуари. Крім того, переможець повинен замінити трамвайне полотно на розі вулиць Руставелі та Авіаційної, відремонтувати в'їзди до подвір'їв житлових будинків та встановити зовнішнє освітлення та водостоки. Дедлайн виконання робіт — грудень 2022 року.

За словами депутата Одеської міської ради Олега Звягіна, який опікується питаннями цього району, капітальні зміни на вулиці Шота Руставелі допоможуть зменшити автомобільні затори на вулиці Водопровідна, оскільки водії проїжджатимуть через Руставелі, "Горбатий міст" і потраплятимуть на Молдаванку чи суміжні вулиці. Крім того, як пояснив Суспільному Звягін, після ремонту на Шота Руставелі може з'явитися новий транспортний маршрут, оскільки район активно забудовується.

Читайте також

  • На реконструкцію стадіону на Одещині планують витратити понад 36 млн грн
  • На проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грн
  • Одеська ОДА виділить 15 млн грн на купівлю кисневих концентраторів

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок