У Кирилівці школярів та дошкільнят відправили на карантин через спалах COVID-19

У Кирилівці школярів та дошкільнят відправили на карантин через спалах COVID-19

У Кирилівці школярів та дошкільнят відправили на карантин через спалах COVID-19
Фото: Mapio.net

Серед вчителів та учнів Азовської школи та школи-садку "Золота Рибка" у смт Кирилівка Запорізької обл. поширюється коронавірусне захворювання. Через це комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відправила навчальні заклади на карантин.

Про це повідомляють на сайті Кирилівської селищної ради.

Минулого тижня в учнів 4-го, 6-го та 11-го класів Азовської школи був підтверджений діагноз COVID-19. Через це класи були відправлені на самоізоляцію. Наразі в школі на коронавірусну хворобу також хворіє один викладач. 70-ом учням школи зробили ПЛР-тестування.

Також у школі-садку "Золота рибка" зафіксовано два випадки захворюваності на COVID-19 серед вчителів.

У зв'язку з цим місцева комісія з ТЕБ та НС разом із медиками та освітянами прийняла рішення відправити Азовську школу та шкільне та дошкільне відділення школи-садку "Золота рибка" на дистанційне навчання на 2 тижні, починаючи з 14 вересня.

Що відомо

  • За минулу добу, 13 вересня, в Запорізькій області виявили 163 нові випадки захворювання на коронавірусну хворобу. Станом на 14 вересня загалом зафіксували 108 373 (+163) лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Загалом одужало 103 940 (+8) пацієнтів, загальна кількість померлих – 2 532 (+7).
  • 13 вересня Кабінет міністрів прийняв з доопрацюванням зміни до постанови №1236 про карантинні обмеження, що стосується нових обмежень для "жовтої" та "червоної" епідемічних зон. Зокрема, ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані "жовтий" або "зелений") та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий "жовтий" сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а "зелений" — про повний курс. У разі введення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки спростили вимоги до роботи навчальних закладів. Вони працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників з "жовтими" чи "зеленими" COVID-сертифікатами. У разі введення "червоного" рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.
Читайте також: На Запоріжжі через COVID-19 на карантин відправили один з класів
На початок