У Вінниці провели навчання із бойового застосування безпілотників

У Вінниці провели навчання із бойового застосування безпілотників

У Вінниці провели навчання із бойового застосування безпілотників

Навчання проходить у політехнічному виші на кафедрі військової підготовки. Для цього там створили симуляційний клас та придбали два безпілотні авіаційні комплекси, - розповів Суспільному завідувач кафедри Андрій Поляков.

безпілотники

Серед тих, хто виявив бажання отримати фах офіцер запасу за профілем бойового застосування безпілотниківТарас Нечипоренко. Розповідає, 2014 -го пішов на фронт добровольцем. Служив у батальйоні "Айдар". Каже, безпілотні літальні апарати на війні часто рятують життя.

Кафедра військової підготовки на базі політехнічного університету діє 4 роки. Наразі, офіцерів запасу тут готують за сімома спеціальностями, — говорить завідувач кафедри Андрій Поляков. Бойовому застосуванню безпілотників вчитимуть 25 офіцерів запасу.

"Ми звернулися до командування збройних сил, нам надали термін на підготовку кафедри. Протягом цього року фахівці кафедри пройшли навчання, ми отримали практичні навички", каже Андрій Поляков.

безпілотники

Навчання проходять у спеціально облаштованому класі, де встановили симулятори тапридбали два безпілотні авіаційні комплекси. Університету це обійшлося у півмільйона гривень, — каже Андрій Поляков. За місяць теорії мають вивчити будову безпілотника, його застосування та експлуатацію, — говорить викладач Ігор Віщун.

безпілотники

Навчання офіцерів запасу за профілем бойового застосування безпілотників — розраховане на два роки.

Курс — платний. Вартість навчання 24 тисячі гривень. Практику слухачі проходитимуть у Якушенцях та на території військової частини Нацгвардії. Каже Андрій Поляков.

Розпочнуться вони наприкінці жовтня.

Довідка

  • Кафедра військової підготовки ВНТУ вже багато років готує офіцерський резерв для Збройних Сил України. Досі відбувалася підготовка офіцерів запасу для радіотехнічних військ, частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації, а також автомобільних частин й підрозділів. Та минулого року ВНТУ отримав необхідні дозволи й ліцензію для підготовки фахівців БПЛА (джерело – armyinform.com.ua).

Читайте також

  • "День з поліцейським та рятувальником": Вінниця доєдналася до всеукраїнської акції
  • Рейдерське захоплення: на Вінниччині озброєні чоловіки хотіли зібрати чужий урожай
На початок