Благодійний забіг: у Черкасах збирали гроші на "Япомогабокс"

Благодійний забіг: у Черкасах збирали гроші на "Япомогабокс"

Благодійний забіг: у Черкасах збирали гроші на "Япомогабокс"
Суспільне Черкаси

Зібрані під час спортивно-доброчинних змагань гроші спрямують на встановлення у Черкасах першого "Япомога боксу". Він приймає пластикові відходи та конвертує їх у кошти для благодійних проєктів, розповіла Суспільному організаторка заходу Марина Горященко.

У забігу, що відбувся у парку Сосновий бір, взяли участь 60 охочих.

Черкасець Микита Данилевський розповів, що підтримує активне дозвілля. Його команда участь у таких змаганнях бере не вперше, зазвичай виборювали четверті місця. Втім цього разу виграли естафету, випередивши вісім команд:

"Ми готувались всі разом. У нас дуже гарна команда, яка мене підтримувала і ми всіх підтримували. Тільки командна перемога нам принесла цю перемогу".

черіті
Суспільне Черкаси

Максим Домаш бігав не на швидкість, його дистанція десять кілометрів – для нього це не виклик, а звичайна справа:

"Я біжу у своєму темпі, який зручний для мене. Тут не скільки ставлю для себе завдання на результат, скільки на сам факт підтримки. І спільно з людьми, які також мають спільні цінності, які мені подобаються, тому в цьому основна моя задача".

черіті
Суспільне Черкаси

За словами Марини Горященко, участь у заході міг взяти кожен охочий. Та додала, що фестиваль став останнім етапом спортивних змагань для ІТ-компаній міста, які протягом місяця змагались між собою та збирали кошти на доброчинність:

"Цього року кошти ми збирали на благодійний проєкт зі встановлення «Япомога боксу». Це буде перший бокс у Черкасах, який приймає пластикові пляшки, нараховує бали й ці бали можна відправити на якийсь інший благодійний проєкт, який буде вказаний на боксі".

черіті
Суспільне Черкаси

Як повідомила Марина Горященко, бокс планують встановити протягом місяця в одному з парків Черкас.

Авторка Галина Мазур

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок