Кабмін уклав дві угоди з МБРР на понад 400 млн доларів. Чого стосуються

Кабмін уклав дві угоди з МБРР на понад 400 млн доларів. Чого стосуються

Кабмін уклав дві угоди з МБРР на понад 400 млн доларів. Чого стосуються
Telegram: Денис Шмигаль

Уряд України та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) уклали дві угоди на 411 млн доларів на розвиток освіти та енергетики.

Про це 13 вересня у Telegram повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку уклали дві угоди на загальну суму 411 мільйонів доларів. 200 млн доларів будуть спрямовані на розвиток вищої освіти в Україні. 211 млн доларів на підвищення стійкості української енергосистеми для інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє пресслужба Кабміну, угоди підписано під час зустрічі прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з віцепрезиденткою Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде.

"Вдячний за велику кількість проєктів, які ми вже успішно реалізуємо спільно в Україні. Наша держава потребує довгострокових програм співпраці та інвестицій. На сьогодні пом’якшення впливу коронавірусу на економіку залишається найважливішим завданням Уряду", — підкреслив Шмигаль.

Угоди стосуються:

  • Договір гарантії (Україна — Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі (Встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ "Укргідроенерго") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, що діє від імені Фонду чистих технологій.
  • Угода про позику (Проєкт "Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

"Радий, що сьогодні в нас є нагода підписати дві угоди. Критично важливі проєкти. Вдячний нашим міністерствам, які спільно зі Світовим банком провели роботу й підготовку цих проєктів, та дякую керівникам підприємствам, які провели роботу, щоб підписання цих документів стало можливим", — відзначив прем’єр-міністр.

У Світовому банку зазначили, що організація є надійним партнером України та готова до довгострокової співпраці.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок