"Металіст" обіграв "Краматорськ" та здобув восьму перемогу поспіль

. Instagram/fcmetalist

Харківський "Металіст" продовжив переможну серію у Першій лізі. У восьмому турі харків’яни завдали поразки "Краматорську" на стадіоні "Металіст".

У грі, яка відбулась 12 вересня, перший гол у ворота "Краматорська" забив Антон Поступаленко, це сталося на 42 хвилині матчу.

На 62 хвилині, після другого попередження, поле залишив гравець "Краматорська" Руслан Зубков. Суддя призначив пенальті на користь "Металіста". Пробивати його вийшов Матеус Пейшоту та відправив м'яч у нижній правий кут воріт.

Третій гол "Краматорськ" пропустив від Володимира Танчика на 71 хвилині матчу.

У підсумку 3:0 — "Металіст" здобуває восьму перемогу поспіль. З 24 балами команда лідирує у турнірній таблиці. "Краматорськ" з 12 балами перебуває на п’ятій позиції.

Перша ліга. Восьмий тур. Результат

"Краматорськ" — "Металіст" (Харків) 0:3

Голи: Поступаленко, 42; Пейшоту, 60; Танчик, 71.

• У 9 турі "Металіст" зустрінеться з "Поліссям" у п’ятницю 17 вересня, "Краматорськ" з "Оболонню" 18 вересня.
  • ФК "Металіст" нині грає у Першій лізі. У Прем'єр-лігу вийде 1 і 2 місце за результатами усіх матчів.