Волиняни – призери чемпіонату Європи з радіопеленгації

Волиняни – призери чемпіонату Європи з радіопеленгації Управління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Чемпіонат Європи із радіопеленгаціїСпортивна радіопеленгація, також відома як 'полювання на лисиць' — група спортивних дисциплін радіоспорту. Це змагання між спортсменами у віці від 6 до 90 років за віковими групами, які за допомогою карти місцевості, компаса і спеціального радіоприймача, оснащеного антеною, повинні знайти радіопередавачі, що працюють в радіоаматорських діапазонах частот і розташованих в лісі. Мета змагання — знайти задане число радіоприймачів, як правило, їх п'ять, за найкоротший час. серед юніорів та дорослих та чемпіонат світу із радіопеленгації серед юніорів відбулися у Болгарії. Троє спортсменів з Волині завоювали шість медалей різного ґатунку, – повідомляють в обласному управлінні молоді та спорту.

Змагання відбувалися у місті Бансько у гірській місцевості з перепадом висот понад 200 метрів.

Волиняни – призери чемпіонату Європи з радіопеленгаціїУправління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Загалом Волинь представляло чотири спортсмени. Серед юніорів – Іщук Владислав та Гупало Ольга. Іщук Вікторія виступала у категорії ж-14, Бойко Юліана у категорії ж-16.

У підсумку змагань Іщук Владислав здобув два золота в спринті та радіоорієнтуванні та виборов одну золоту медаль в команді України на класичній дистанції 3,5 мгц.

Гупало Ольга стала бронзовою призеркою на дистанції радіоорієнтування, волинянка поступилася сріблом спортсменці з Чехії всього на 27 секунд.

Іщук Вікторія в категорії ж-14 в складі збірної команди України здобула золото та бронзу на класичних дистанціях.

Усі спортсмени є вихованцями Федерації радіоспорту міста Луцьк. Їх тренують Долинський Анатолій, Долинський Ігор та Петрочук Дмитро.

Цієї весни на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації Владислав Іщук здобув золоту та срібну медаль у категорії чоловіки 19 років. Золото та срібло виборола також волинянка Ольга Гупало у категорії жінки 19 років.