Запорізьким олімпійцям та паралімпійцям виплатять грошові премії з обласного бюджету Суспільне Запоріжжя

Не тільки призерам та чемпіонам, а й учасникам Олімпійських та Паралімпійських ігор з Запорізької області, виплатять премію з обласного бюджету.

Про це у коментарі для програми "Сьогодні. Головне" розповіла начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації Наталія Власова.

Вона наголосила, що одноразову грошову премію отримають не тільки призери та переможці змагань, а і їх учасники, які посіли рейтингові місця:

"На Олімпійських іграх - до 16 місця включно, а на Паралімпійських - до 14 включно. Тренери, які підготували чемпіонів і призерів також будуть відзначені одноразовою грошовою премією - 50 тисяч. Тренери, які підготували спортсменів, які змагалися, отримають одноразову премію у розмірі 10 тисяч гривень", — зазначила чиновниця.

Запорізьким олімпійцям та паралімпійцям виплатять грошові преміїСуспільне Запоріжжя

За словами Наталії Власової, з обласного бюджету на грошові премії спортсменам передбачено 2 мільйони гривень: "За виступи на Олімпійських іграх: 1 місце - 400 тисяч гривень, 2 місце - це 300 тисяч гривень, 3 місце - це 200 тисяч гривень, 16 місце - це 25 тисяч гривень. Якщо говорити про паралімпійські ігри, то: 1 місце - 130 тисяч гривень, 2 місце - це 120 тисяч, 3 місце - це 110 тисяч, 12 місце - 30 тисяч гривень ".

Сума грошової премії розраховується з огляду на рейтингові бали кожного спортсмена.

Окрім одноразових грошових премій з обласного бюджету, чиновниця розповіла, що спортсмени отримають також інші подарунки: "Наші спортсмени олімпійці, паралімпійці отримають також одноразову грошову премію з міського бюджету".

Суспільне Запоріжжя раніше повідомляло про те, що срібний призер Олімпійських Ігор Парвіз Насібов отримав ключі від квартири у Запоріжжі, придбаної коштом Малобілозірської громади та обласного бюджету.

Що відомо:

• Збірна України за час на Паралімпіаді у Токіо здобула 98 медалей - 24 золоті, 47 срібних та 37 бронзових. Українці виступали в п'ятнадцяти видах спорту, в десяти з них змогли здобути нагороди.
  • Україна змогла на Олімпійських Іграх здобути 19 медалей: 1 - "золото", 6 срібних, а також 12 бронзових нагород. Двом спортсменам - плавцю Михайлові Романчуку та каноїстці Анастасії Лузан - вдалося двічі здобути медаль Олімпіади.