Проміжні вибори в окрузі №179. Огляд кандидатів

Проміжні вибори в окрузі №179. Огляд кандидатів

Проміжні вибори в окрузі №179. Огляд кандидатів

38 кандидатів із 40 не живуть у 179-му виборчому окрузі, де нині балотуються. 12 з них — самовисуванці, 28 — представники політичних партій. 25 претендентів на мандат живуть в інших регіонах України: найбільше у Київській області, а також у Вінницькій, Одеській, Львівській, Дніпропетровській.

Обраний у липні депутатом у 179-му окрузі Олексій Кучер склав повноваження після того, як був призначений на посаду голови Харківської обласної адміністрації. Центральна виборча комісія призначила вибори на 15 березня.

Суспільне зібрало інформацію про кандидатів в алфавітному порядку на одній сторінці.

Проміжні вибори в окрузі №179. Огляд кандидатів

35 років, живе у місті Харків, фізична особа-підприємець. Має вищу освіту, родину в декларації кандидат не вказав.

51 рік, живе у місті Київ, тимчасово не працює. Освіта середня спеціальна. Одружена, має доньку. Декларація кандидатки.

43 роки, живе у місті Харків, має двох доньок. Має вищу освіту, місцем роботи на сайті ЦВК вказано Азово-Чорноморська інвестиційна компанія, посада — директор з громадських зв’язків. Декларація кандидатки.

  • Валерій БЕБИК: безпартійний, висувається від політичної партії "УКРАЇНА СОБОРНА"

60 років, живе у місті Київ, одружений. Має вищу освіту, місце роботи — Національна академія державного управління при Президентові України, професор. Декларація кандидата.

35 років, живе у місті Харків. Має вищу освіту, працює консультантом з маркетингу газети "Харьковские известия". Родину в декларації канидадтка не вказує.

39 років, живе у місті Київ, освіта професійно-технічна, працює сержантом-менеджером відділу комплектування військової частини А4790, має сина. Декларація кандидата.

37 років, живе у місті Зборів Тернопільської області. Має вищу освіту, працює адвокатом. Одружений, є донька. Декларація кандидата.

31 рік, живе у місті Харків. Має вищу освіту, тимчасово не працює, є дружина та двоє доньок. Декларація кандидата.

37 років, живе у місті Лозова Харківської області. Фізична особа-підприємець, має вищу освіту. Одружений, має сина. Декларація кандидата.

36 років, живе у місті Харків, працює старшим науковим співробітником у Науково-дослідному інституті правового забезпечення інноваційного розвитку Академії правових наук України. Одружена, двоє синів. Декларація кандидатки.

Проміжні вибори в окрузі № 179. Огляд кандидатів
  • Валентин ЗАХАРОВ: безпартійний, висувається від політичної партії "БЛОК ОПОЗИЦІЙНИХ СИЛ".

60 років, живе у місті Харків, одружений. Має вищу освіту, працює страховим агентом у Промислово-страховій компанії. Декларація кандидата.

25 років, живе у місті Київ, тимчасово не працює, має вищу освіту. Родину в декларації кандидат не вказує.

47 років, живе у місті Київ. Має вищу освіту, працює адвокатом. Одружений, є син. Декларація кандидата.

  • Анна КНЯЗЕВА: безпартійна, кандидатує від РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ.

26 років, живе у місті Вінниця. Тимчасово не працює, має вищу освіту. Родину в декларації канидадатка не вказує.

51 рік, живе у місті Дніпро. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Антарес-Стар". Родину в декларації кандидатка не вказує.

38 років, живе у місті Бориспіль Київської області, має доньку. Має вищу освіту, працює науковим співробітником Інституту аграрної економіки. Декларація кандидатки.

60 років, живе у місті Дніпро, має вищу освіту, пенсіонер. Одружений, має сина. Декларація кандидата.

  • Ярослав КУРУЧ: політична партія "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ДЕМОКРАТИЧНА АЛЬТЕРНАТИВА"

29 років, живе у селі Приморське Одеської області. Має вищу освіту, фізична особа-підприємець. Родину у декларації кандидат не вказує.

48 років, живе у місті Лозова Харківської області, має вищу освіту, тимчасово не працює, має сина. Декларація кандидатки.

36 років, живе у місті Київ, має сина. Вища освіта, працює директором Центру стратегічних політико-правових досліджень. Декларація кандидата.

Проміжні вибори в окрузі № 179. Огляд кандидатів

32 роки, живе у місті Дніпро, має вищу освіту, працює юрисконсультом у приватному підприємстві "БОНА ФАЙД КОНСАЛТІНГ". Одружена, має сина. Декларація кандидатки.

48 років, живе у місті Харків, має вищу освіту, тимчасово не працює. Кандидат не вказує у декларації членів родини.

  • Ігор НАЙДА: безпартійний, кандидатує від політичної партії "УКРАЇНЦІ РАЗОМ".

59 років, живе у місті Ірпінь Київської області, одружений. Має вищу освіту, працює помічником генерального директора ТОВ "ЮРІЯ-ФАРМ". Декларація кандидата.

47 років, живе у місті Харків, одружена, має вищу освіту, працює помічником депутата Верховної Ради. Декларація кандидатки.

28 років, живе у місті Харків. Має вищу освіту, працює менеджером з логістики ТОВ "ЛЕНДСТАР ЕЙДЖЕНТ ЮКРЕЙН". Кандидат не позначив в декларації членів родини.

30 років, живе у місті Харків, має вищу освіту, директор ТОВ "Винім". Кандидат не позначив в декларації членів родини.

  • Олена ПАЛІЄВА: безпартійна, кандидатує від політичної партії "ЗА УКРАЇНУ!".

33 роки, живе у місті Київ, одружена. Має вищу освіту, директор ТОВ "Юрблаго". Декларація кандидатки.

58 років, живе у місті Слов’янськ Донецької області, має сина. Освіта вища, працює доцентом кафедри теорії, історії права і держави та конституційного права в Університеті державної фіскальної служби України. Декларація кандидата.

31 рік, живе у місті Київ. Вища освіта, керівник ТОВ "ПРИСТАЙ МІТТАЛ СТІЛ". Кандидат не вказав у декларації членів родини.

  • Вікторія ПТАШНИК: безпартійна, кандидатує від політичної партії "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ".

37 років, живе у місті Київ. Одружена, є донька і син. Має вищу освіту, працює директором ТОВ "Юридична фірма "Дроіт". Адвокат, самозайнята особа. Декларація кандидатки.

Проміжні вибори в окрузі №179. Огляд кандидатів

35 років, живе у місті Харків. Має вищу освіту, працює виконавчим директором ГО "Єдність та розвиток". Кандидатка не позначила у декларації членів родини.

33 роки, живе у місті Харків. Має вищу освіту, фізична особа-підприємець. В декларації кандидатки не вказані члени родини.

49 років, живе у місті Кривий Ріг (Дніпропетровська область). Вища освіта, працює заступником директора ТОВ "АБВ-КОМБІ". Фізична особа-підприємець. Одружена, має доньку. Декларація кандидатки.

58 років, живе у місті Київ, одружена. Має вищу освіту. Фізична особа-підприємець. Декларація кандидатки.

43 роки, живе у місті Київ. Має вищу освіту, є виконавчим партнером ТОВ "Кесарев Консалтинг". Одружений, має сина та доньку. Декларація кандидата.

45 років, живе у місті Київ, одружений. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Декларація кандидата.

38 років, живе у місті Львів, одружена. Має вищу освіту, тимчасово не працює. Декларація кандидатки.

  • Ігор ШВАЙКА: політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "СВОБОДА".

44 роки, живе у місті Люботин Харківської області. Має вищу освіту, директор ТОВ "Медіа-Центр "Голос Свободи". В декларації кандидат не вказав членів родини.

41 рік, живе у місті Київ. Має вищу освіту, працює викладачем у Міжрегіональній академії управління персоналом. Кандидат не позначив членів родини у декларації.

58 років, живе у місті Київ. Освіта професійно-технічна. Пенсіонер, одружений, має доньку. Декларація кандидата.

179-й округ розташований на південному заході Харківської області, охоплює Зачепилівський, Кегичівський, Красноградський, Лозівський, Сахновщинський райони. Там близько 150 тисяч виборців.

Проміжні вибори в окрузі № 179. Огляд кандидатів

На позачергових парламентських виборах у липні 2019 року явка в окрузі склала 51%. За Олексія Кучера тоді проголосували більше половини (50,61%) з тих, хто прийшов на дільниці. Друге місце посів голова обласної ради Сергій Чернов (17,25%).

Читайте також:

На початок