На марш KharkivPride очікують до трьох тисяч людей — організатори

На марш KharkivPride очікують до трьох тисяч людей — організатори

На марш KharkivPride очікують до трьох тисяч людей — організатори
Суспільне Харків

У неділю, 12 вересня, у Харкові відбудеться марш KharkivPride. Організатори очікують, що участь у ході візьмуть три тисячі людей.

Маршем учасники хочуть звернути увагу громадськості на необхідність розслідування злочинів на ґрунті ненависті, розповіла Суспільному співорганізаторка маршу Анна Шаригіна.

"Ми збираємося о 12:00 на площі Свободи біля виходу зі станції метро "Держпром". Куди йтимемо ходою, ще обговорюємо, бо хочемо, щоб це було яскраво та безпечно. Ми вже комунікували з поліцією, все буде добре", — сказала Анна Шаригіна.

"Основна мета цьогорічного маршу — говорити про необхідність належного розслідування злочинів на ґрунті ненависті. Хочу підкреслити, що це не злочини, які скоєні емоційно, а ті, які спрямовані проти певної групи людей, за певною ознакою, вони суспільно значущі, скоюються не проти однієї людини", — розповіла Шаригіна.

Читайте також: Обмальований паркан, яйця і зеленка: під поліцією у Харкові імітували напад на PrideHub

"Кілька вимог залишилися незмінними з минулого року — впровадження антибулінгової системи в школах, рівний доступ до державних інституцій, для ЛГБТ-людей у тому числі", — каже співорганізаторка маршу.

Що відомо

Вибір редакції

На початок