Суд призначив розгляд апеляцій у справах про проспект Жукова у Харкові

Суд призначив розгляд апеляцій у справах про проспект Жукова у Харкові

Суд призначив розгляд апеляцій у справах про проспект Жукова у Харкові
Суспільне Харків

В адміністративних справах щодо перейменування проспекту Маршала Жукова у Харкові відкрили апеляційні провадження.

Про це Суспільному стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Так, у справі, в якій у першій інстанції Харківська міськрада виграла у Харківської облдержадміністрації, розгляд апеляції призначили на 7 жовтня.

"Адміністративну справу за апеляційною скаргою Голови Харківської обласної державної адміністрації на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 16.06.2021 року по справі №520/5001/21 за позовом Харківської міської ради [...] призначити до апеляційного розгляду на 07.10.2021 року о 09:30 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань №2", — йдеться в ухвалі від 16 серпня.

У справі за іншим позовом, де низка партій виграла у Харківської міськради, розгляд призначили на 28 вересня.

"Адміністративну справу за апеляційною скаргою Харківської міської ради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10.06.2021 року по справі №520/3034/21 [...] про визнання протиправним, нечинним, скасування рішення призначити до апеляційного розгляду на 28.09.2021 року о 11:00 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань №2", — йдеться в ухвалі від 3 вересня.

Що відомо

  • Харківська міська рада позивалася до Харківської ОДА через пункт розпорядження 2016 року, яким тодішній голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін перейменував 62 об'єкти, в тому числі проспект Маршала Жукова.
  • 16 червня Харківський окружний адміністративний суд виніс рішення у справі, яким задовольнив позов міськради та визнав незаконним пункт рішення, яким перейменовано проспект Жукова на Григоренка.
  • У суді за іншим позовом — низки політичних сил до Харківської міської ради — 10 червня окружний адмінсуд визнав незаконним рішення міськради про перейменування проспекту Григоренка на Жукова.
  • Поки жодне з рішень суду не набрало законної сили, проспект у Харкові офіційно носить ім'я Маршала Жукова — за рішенням Харківської міської ради від 24 лютого.
На початок