Отруїлися грибами або ягодами. На Вінниччині померли двоє дітей

Отруїлися грибами або ягодами. На Вінниччині померли двоє дітей

Отруїлися грибами або ягодами. На Вінниччині померли двоє дітей

Двоє дітей померли, троє — у дитячій обласній лікарні. Найменшому — два роки. Попередня причина — отруєння грибами. Сталося це у селі Крутогорб Гайсинського району, що на Вінниччині. Діти з багатодітної родини.

Сьогодні у сусідньому селі Бондурі Гайсинського району попрощалися з 13-річною Владою. Дівчинка померла ввечері, 5 вересня в лікарні. Наступного дня не стало і 4-річної сестрички Злати.

Врятувати дівчат намагалися в Гайсинській райлікарні. Старшу дівчинку сюди доправили у суботу, 4 вересня о 2 годині дня, каже лікар-реаніматолог Дмитро Кондратюк.

"Вона була госпіталізована в педіатричне відділення в свідомості, були зроблені аналізи. О 8 годині стан погіршивя, забрали в реанімацію. Стабілізували. Була в свідомості. О 4 годині ранку у дитини зупинилося серце. Провели реанімацій заходи, на 40 хвилині серце було запущено. Після цього в комі до 9:30, але врятувати не вдалося", — зазначив Дмитро Кондратюк.

Чотирирічну Злату до лікарні привези о другій ночі 5 вересня без свідомості.

"Поступила вона у вкрай важкому стані, без свідомості. Збільшилася печінка, відказували нирки, був набряк мозку", — розповів Дмитро Кондратюк.

Ще троє дітей з цієї родини, вчора, санавіацією з районної лікарні доправили до дитячої обласної. У найважчому стані 12-річний Стас, розповіла Тетяна Бондаренко, заступниця директора профільного департаменту.

До лікарні Суспільне не впустили. Чим отруїлась родина зараз зʼясовують фахівці Держпродспоживслужби.

За фактом смерті дітей у поліції відкрили кримінальне провадження. За результатами експертизи і встановлюватимуть причини та обставини смерті дітей.

Попередньо відомо, грибами мати дітей нагодувала 1 вересня і до 4 вересня намагалась лікувати їх вдома.

"Було встановлено, що 1 вересня їхня мати назбирала грибів, нагодовула дітей. У вечірній час у дітей почалася блювота, мати лікувала до 4 вересня сама, давала їм чай, абсорбенти, лікарської допомоги не було. Далі звернулася в лікарню", — каже Віталій Паридуха, слідчий Гайсинського районного відділку поліції.

Що відомо

  • Мешкає родина Димчинків ось у цій оселі, в селі Крутогорб.
  • Сімʼя виховує 8 дітей. 5 з них неповнолітні. На обліку у соціальній службі як неблагонадійна не перебувала.

Читайте також

  • На Вінниччині у пожежі загинув чоловік
  • На Вінниччині у ДТП загинув водій вантажівки
На початок