Мелітопольська викладачка потрапила у десятку найкращих освітян країни

Мелітопольська викладачка потрапила у десятку найкращих освітян країни

Мелітопольська викладачка потрапила у десятку найкращих освітян країни
Колаж: Суспільне Запоріжжя, фото ГС "Освіторія"

Вчителька з м. Мелітополь Запорізької області Ганна Бут увійшла в топ-10 освітньої національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

Про це повідомляють організатори премії, громадська спілка "Освіторія".

Тепер 10 фіналістів претендують на головний приз — 250 тисяч гривень. Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine оголосять у Міжнародний день учителя 2 жовтня.

Окрім того, оберуть найкращих учителів громадянської освіти, хімії, фізкультури, відзначать учителя-новатора та учителя — ровесника Незалежності, а в номінації «Вибір серцем» — педагога, який працює в лікарні або навчає дітей з особливими освітніми потребами та вчителя-волонтера, який працює у школі на лінії розмежування на сході України. Також цьогоріч уперше нагородять учителя прифронтової зони у спеціальній номінації від Сергія Жадана.

Як раніше повідомляло Суспільне Запоріжжя, Ганна Бут працює в Мелітопольському професійному аграрному ліцеї вже 20 років, викладає німецьку мову, біологію, екологію, громадянську освіту та художню культуру.

Крім педагогічної діяльності Ганна Бут займається волонтерством. Є членкинею волонтерської організації Мелітополя “Небайдужі”.

Що відомо

  • “Global Teacher Prize Ukraine” — це щорічна національна премія для вчителів освітянських змін. Її заснували у 2017 році аби відзначити досягнення вчителів. Грошовий приз для переможця — 250 тисяч гривень.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок