На Одещині відбувся матч другої футбольної ліги

На Одещині відбувся матч другої футбольної ліги Фото: з трансляції матчу

Матч сьомого туру у чемпіонаті України з футболу серед команд групи "Б" другої ліги відбувся на Одещині – футбольний клуб "Балкани" приймав "Вікторію" з Миколаївки. Гра відбулась на стадіоні імені Б.Я. Тропанця у селищі Зоря.

У попередньому туру господарі поля внічию – 1:1 – зіграли з "Таврією", а гості вдома поступились – 0:1 – футбольному клубу "Нікополь".

Перший тайм сьогоднішнього матчу виграли господарі – на 33-тій хвилині матчу гол у ворота миколаївців забив Микита Тітаєвський. На 80-тій хвилині у другому рахунок ударом з пенальті зрівняв Володимир Аржанов. Через дві хвилини миколаївці забили другий, але забили з положення "поза грою". У підсумку гра завершилась внічию – 1:1.

"Балкани" після цієї гри мають в активі 13-ть очок, "Вікторія" – 8.