Вінницька "Нива" перемогла черкаський ФК "Дніпро"

Вінницька "Нива" перемогла черкаський ФК "Дніпро" ФК "Нива". Фото зі сторінки ФК у Facebook

Вінницька "Нива" обіграла на виїзді черкаський ФК "Дніпро" із рахунком 0:2. Матч 7 туру Другої ліги відбувся 5 вересня на стадіоні "Черкаси-Арена". Про це повідомляють на Facebook сторінці "Ниви".

Стартовий склад вінницької команди був такий: Гурідов, Бондар, Петрик, Хохлов, Борячук, Калітов, Георгієв, Худік, Маляренко, Костюк, Загорулько. Запасними були: Шкарбан, Слінкін, Кучер, Громок, Козьбан, Гемега, Брижчук, Сербул, Чухно, Браславський.

Головним арбітром змагань "Ниви" та "Дніпра" був Галіцин (Київ), асистентами арбітра - Дмитро Каморніков (Донецька обл.), Павло Супрунюк (Волинська обл.). Четвертий (резервний) арбітр - Євгеній Макаренко (Черкаси), спостерігач арбітражу - Анатолій Харахайчук (Кременчук).

Рахунок на 48-й хвилині гри відкрив Денис Громок. Другий гол на 68-й хвилині у ворота черкащан забив Артур Загорулько після розіграшу штрафного удару.

Вінницька команда продовжує залишатися на четвертій сходинці турнірної таблиці групи "А" другої ліги. Наступну гру "Нива" проведе 11 вересня проти дебютанта дивізіону – АФСК Київ.