Сумчани здобули перші очки у футзальній "Екстра-лізі"

Сумчани здобули перші очки у футзальній "Екстра-лізі" Фото: з трансляції матчу

У другому турі чемпіонату України з футзалу серед команд "Екстра-ліги" академія футзалу футзальний клуб "Суми" у гостях зустрічався з "ДЕ Трейдинг" з Миколаївки. За останній виступають сум'янин Віталій Катеринін та конотопчанин Віталій Дзюба.

Віталій Катеринін вийшов у стартовій п'ятірці та відкрив рахунок на другій хвилині гри. Рівняв рахунок у матчі на 14-тій хвилині Яссін Ессергіні. На другій хвилині другого тайму Едуард Волков вивів сумчан вперед. На 23-тій Василь Кефа забив третій м’яч у ворота "ДЕТрейдингу". Відразу після цього Олександр Сметаненко отримав другу жовту картку і був вилучений з майданчика. Футзалісти з Миколаївки зуміли використати чисельну перевагу – гол забив Юрій Сагайдачний. Це гол виявився останнім у матчі і сумчани здобули у матчі перемогу – 3:2.

В іншому матчі туру хмельницький "Сокіл" та івано-франківський "Ураган" сумчанина Артема Фаренюка розписали мирову – 4:4. Дубль у матчі оформив Фаренюк.

Київський "ХІТ" Олександра Сіріцького з Шостки та Олексанлра Ліфера з Бурині з рахунком 5:3 переміг херсонський "Продексім" лебединця Миколи Білоцерківця. Дубль у матчі оформив Білоцерківець.

"Ураган" Фаренюка та "ХІТ" Сіріцькогота Ліфера мають по 4 очки, "Продексім" Білоцерківця та АФФК "Суми" – по три, "ДЕ Трейдинг" Катериніна та Дзюби – одне.

Тур завершиться завтра матчем між львівською "Енергією" та "Кардиналом-Рівнестандартом" з Рівного.

• У Сумах завершився розіграш кубку міста з хокею на траві.