У Рубіжному для переселенців реконструюють понад сотню квартир

У Рубіжному для переселенців реконструюють понад сотню квартир

У Рубіжному для переселенців реконструюють понад сотню квартир
Будинок для переселенців у Рубіжному, фото: Суспільне Донбас

У Рубіжному в будинку для переселенців шпаклюють стіни у квартирах та оздоблюють під’їзди. Реконструюють понад сотню квартир. За словами голови Луганської обладміністрації Сергія Гайдая завершити капітальний ремонт планують у листопаді. Ще до одного будинку у місті переселенців планують заселяти у 2022 році.

Виконавиця робіт Ольга Чернявська розповіла Суспільному про роботу, яку наразі виконує підрядник.

"Штукатурять квартири, там небагато вже залишилось, плитка кладеться, двері встановлюються", — каже фахівчиня.

За словами Сергія Гайдая, підрядник, який виграв тендер, планує закінчити ремонт достроково.

"В цьому році офіційна дата – це грудень. Але ми домовились, що вони все ж таки закінчать будівництво в листопаді", — розповів голова обладміністрації.

Це не єдиний будинок для переселенців у місті. На вулиці Чехова 9-Б ремонтують колишню недобудову. Там згідно з планом буде 68 однокімнатних квартир.

У Рубіжному для переселенців реконструюють понад сотню квартир
Будинок для переселенців у Рубіжному, на вулиці Чехова 9-Б. Будинок для переселенців у Рубіжному, на вулиці Чехова 9-Б, фото: Суспільне Донбас

Ще одну багатоповерхівку для переселенців будують у Кремінній. Сергій Гайдай повідомив Суспільному, що завершити це будівництво планують у 2022 році.

"Що стосується будинку в Кремінній, там проєкт один, але по факту буде стояти 2 будинки поруч. В цьому році підрядники обіцяють закінчити повністю всі зовнішні роботи на одному будинку і розпочати там десь на 50% другий будинок", — розповів голова обладміністрації.

У Рубіжному для переселенців реконструюють понад сотню квартир
Будинок для переселенців у Кремінній. Будинок для переселенців у Кремінній, фото: Суспільне Донбас

Гайдай додав, що цьогоріч на новобудову в Кремінній з Державного фонду регіонального розвитку виділили 30 мільйонів гривень.

Що відомо

  • Реконструкцію будинку для переселенців в Рубіжному розпочали у 2017 році, тоді тендер у розмірі 72 мільйонів гривень виграла компанія ТОВ "Будсистема". Заселитися у квартири переселенці мали у жовтні 2019 року. Проте підрядник не виконав домовленостей, тепер за рішенням суду має сплатити 7 мільйонів гривень. Проєкт повторно виставили на "Прозоро", після чого тендер виграв новий підрядник, який наразі ремонтує будівлю.
  • За даними Управління соціального захисту населення на Луганщині зареєстровано та офіційно проживає понад 280 тисяч переселенців.
На початок