Три волинянки завоювали 14 медалей на чемпіонаті України з маунтенбайку

Три волинянки завоювали 14 медалей на чемпіонаті України з маунтенбайку Управління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

Семиденний чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку) проходив у Рівному. Три спортсменки з Волині вибороли 14 медалей різного ґатунку, – повідомляють в обласному управлінні молоді та спорту.

Велосипедистки змагалися на різних дистанціях. Загалом волинянки завоювали вісім золотих медалей, три срібних та три бронзових нагороди.

У індивідуальній гонці на дистанції 5-10 км серед жінок чемпіонкою стала Шиманська Ірина, срібною призеркою серед дівчат стала Левченко Уляна.

У парній гонці золоту медаль серед жінок виборола Шиманська Ірина. Левченко Уляна та Іосенко Валерія посіли срібні сходинки п’єдесталу серед дівчат.

Волинські велосипедистки завоювали 14 медалей на чемпіонаті України з маунтенбайкінгуУправління молоді та спорту волинської облдержадміністрації

У відкритому чемпіонаті України (шорт-трек) серед жінок срібло здобула Шиманська Ірина. Серед дівчат чемпіонкою стала Левченко Уляна, а Іосенко Валерія стала бронзовою призеркою.

В естафетній парній гонці серед дівчат виборола бронзову нагороду Левченко Уляна.

У крос-кантрі серед жінок володаркою золота стала Шиманська Ірина. Левченко Богдана – бронзова призерка серед юніорок. Команда у складі Левченко Уляни, Іосенко Валерії та Войтович Надії завоювали перше місце.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.