Сумські самбісти здобули 10 медалей на турнірі "Юна Україна"

Сумські самбісти здобули 10 медалей на турнірі "Юна Україна" Фото - Оксани Квітченко

Участь у турнірі з боротьби самбо "Юна Україна" серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у Караліно-Бугаз на Одещині взяли самбісти Сумщини. Вони здобули на змаганнях десять медалей. Про це повідомила тренерка команди Сумської області Оксана Квітченко.

Ярина Федорченко у ваговій категорії до 47 кг та Ігор Басанець у вазі до 98 кг стали чемпіонами турніру і здобули "золото".

Сумські самбісти здобули 10 медалей на турнірі "Юна Україна"Фото - Оксани Квітченко

Ігор Басанець

"Срібло" вибороли Єгор Каладяжний (вк 48 кг), Іван Чернишенко (вк 79 кг), Вікторія Гриценко (вк 65 кг) та Ангеліна Величко (вк 70 кг). Нагороди "бронзового" ґатунку здобули Юлія Засульская (вк 47 кг) та Ростислав Літовцев (вк +98 кг).

Ярина Федорченко і Ігор Басанець представлятимуть Україну на чемпіонаті світу у Ташкенті. Відбудеться він з 14 по 19 жовтня 2021 року.

• Сумський тенісист став кращим у парі на турнірі у Новомосковську.
  • Гравчині МСК "Сумчанка" здобули кубок України з хокею на траві серед жіночих команд.
  • Львівська "Енергія" перемогла "Суми" у матчі чемпіонату України з футзалу.
  • "Скорук" з Дніпропетровщини переміг "Тростянець" із Сумщини у матчі чемпіонату України з футболу.