Харківський "Металіст" обіграв луцьку "Волинь" з рахунком 3:0

. Фото: FC Metalist

Поєдинок шостого туру Першої ліги України між футбольними клубами "Волинь" та "Металіст" завершився з рахунком 0:3. Про результати зустрічі повідомили на сторінці харківського футбольного клубу.

Команди зустрілися ввечері 28 серпня на стадіоні "Авангард" у Луцьку.

У першому таймі глядачі побачили декілька гострих моментів та боротьбу за м'яч, але до воріт суперника жодна з команд не дісталася.

У шостому турі сезону Першої ліги Луцька "Волинь" програла харківському "Металісту"

На 69-й хвилині зустрічі рахунок відкрив правий захисник харків'ян Іван Романюк. Наприкінці другого тайму відмітився Євген Банада, який поцілив у ворота хрестоносців другий м'яч.

Під час додаткового часу фінальний, третій гол здійснив нападник "Металіста" Матеус Пейшоту.

Харківський "Металіст" обіграв луцьку "Волинь" з рахунком 0:3
Суспільне Волинь

У підсумку для ФК "Волинь" програш "Металісту" став першою поразкою у цьому сезоні, харків'яни ж, здобувши шосту перемогу поспіль, лишаються на першій сходинці турнірної таблиці.

• До зустрічі команд у турнірній таблиці після п'ятого туру Першої ліги чемпіонату України ФК "Волинь" посідала п'яту сходинку, ФК "Металіст" – перше місце.
  • За два дні до зустрічі на полі "Хрестоносці" назвали харків'ян найпотужнішими суперниками у Першій лізі України.
  • Ігрова статистика "Волині" проти "Металіста": 37 матчів, 8 перемог, 9 нічиїх, 20 поразок, різниця 41:71.
  • Згідно із рішенням Луцького міського голови, за дві години до матчу між закарпатцями та волинянами, у закладах, поруч зі стадіоном, заборонили продаж алкогольних напоїв.