У Сумах стартував розіграш кубку України з хокею на траві серед жіночих команд

У Сумах стартував розіграш кубку України з хокею на траві серед жіночих команд Суспільне Суми

На полі стадіону у сумському парку "Казка" стартував розіграш кубку України з хокею на траві серед жіночих команд. Участь у розіграші беруть п'ять команд з Сум, Полтави та Борисполя: сумські Сумчанка, ІФК СДПУ та Динамо, збірна Полтавської області та бориспільський Колос.

У першому матчі кубкового турніру зустрілись Сумчанка та ІФК СУМДПУ. Рахунок у першій чверті матчу відкрила Юлія Шевченко. Відразу після цього Катерина Шоколенко подвоїла рахунок. Після цього Аліна Гашенко один м'яч відіграла, а Вероніка Мовчан зрівняла рахунок. До кінця першого тайму Шоколенко та Шевченко знов вивели Сумчанку уперед.

У Сумах стартував розіграш кубку України з хокею на траві серед жіночих командСуспільне Суми

Оксана Пономаренко в другій чверті матчу відзначилась тричі. Ще один гол з пенальті забила Шоколенко, а на останній хвилині п'ятнадцятихвилинки – Шевченко.

У першій атаці у третьому таймі голом відзначились Алевтина Шалигіна. В середині третьої чверті одинадцятий м'яч у ворота фізкультурниць забила Анастасія Воєвода. ІФК СУМДПУ на це відповів голом Катерини Попової з пенальті. Дванадцятий гол у складі Сумчанки забила Карина Леонова, тринадцятий – за хвилину Воєвода.

В останньому таймі за Сумчанку забивали Пономаренко та Анна Куровська. У підсумку 15:3 на користь Сумчанки.

У Борисполі Динамо в іншому матчі грало з Колосом. Перемогу з рахунком 3:0 святкували хокеїстки з Борисполя. Інші матчі кубку будуть зіграні 24-26 серпня у Борисполі.

• Сумські хокеїсти здобули срібло на турнірі до Дня Незалежності.