"Гірник-Спорт" із Полтавщини поступився донецькому "Олімпіку"

"Гірник-Спорт" із Полтавщини поступився донецькому "Олімпіку" ФК "Гірник-Спорт"

22 серпня команда з Полтавщини "Гірник-Спорт" поступилася донецькому "Олімпіку". Рахунок матчу - 0:2. Про це стало відомо із трансляції на офіційному ютуб-каналі Першої Ліги. Це п'ятий тур у рамках Першої ліги з футболу.

Рахунок гості відкрили в другому таймі. На 46-й хвилині матчу Вадим Семчук із "Олімпіка" забив перший гол, замкнувши простріл з флангу. А на 69-й хвилині Максим Прядун ударом з пенальті подвоїв рахунок.

"Гірник-Спорт" із Полтавщини поступився донецькому "Олімпіку"ФК "Гірник-Спорт"

Команди перед початком матчу

Загалом перед п'ятим туром "Олімпік" перебував на десятому місці Першої Ліги, маючи в своєму активі 4 очки. "Гірник-Спорт" був у "зоні вильоту" - чотирнадцяте місце і 3 очки.

За результатами гри 22 серпня донецька команда набрала сім очок і перебуває нині на сьомій позиції. А "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів з трьома балами опиняється на 14-й сходинці і залишається у "зоні вильоту".

У наступному турі "Гірник-Спорт" зіграє вдома проти кременчуцького "Кременю". А "Олімпік" змагатиметься із київською командою "Оболонь".

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх, – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.
  • Минулого сезону "Олімпік" посів останнє місце в Прем'єр-Лізі та вилетів до Першої Ліги.
  • «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів минулий сезон Першої Ліги завершив на 9-му місці у турнірній таблиці.