Україна розпочне будівництво військово-морської бази у Бердянську — Зеленський

Україна розпочне будівництво військово-морської бази у Бердянську — Зеленський

Україна розпочне будівництво військово-морської бази у Бердянську — Зеленський
Скріншот з YouTube

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна невдовзі розпочне будівництво першої військово-морської бази у Бердянську (Запорізька область).

Так, за його словами, до питань Криму входить розблокування Чорноморського та Азовського узбережжя й у влади є завдання до 2035-го року побудувати великий флот.

"Я розумію, що ми не можемо чекати 20 років, доки в нас з’явиться інфраструктура для повноцінного суднобудування, тому ми почнемо будувати флот – зокрема й в інших державах. Паралельно ми будуємо в Україні інфраструктуру, щоб підхопити цей процес. Будуть і корвети, будуть і військові катери, будуть малі підводні човни – все це обов’язково буде. Те ж стосується і військових баз, будівництво першої вже скоро розпочнеться в Бердянську", — повідомив Зеленський журналістам.

За словами президента, завдання влади – побудувати професійний потужний флот.

"Ми готуємося до розблокування чорноморського регіону. Саме таке завдання давалося мною особисто і було підтримано нашою армією", — сказав Зеленський.

Президент додав, що влада розраховує на підтримку з боку Європейського Союзу, Великобританії та США. Тим часом влада відчуває, як Росія намагається тиснути на інші країни з приводу допомоги Україні, навіть, аби вони не брали участі в Кримській платформі, додав Зеленський.

Читайте також

Кулеба розповів, про що Україна готова говорити з РФ на "Кримській платформі"

Росія почала шантажувати інші країни через участь у Кримській платформі — Кулеба

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок