У Сватовому вуличні футбольні команди зіграли фінальні матчі

Оновлено
У Сватовому вуличні футбольні команди зіграли фінальні матчі Фото: Суспільне Донбас

У Сватовому вуличні футбольні команди зіграли фінальні матчі у чемпіонаті присвяченому 30-річчю Незалежності України. Вісім колективів змагались за звання кращого у двох вікових групах, а в особистому заліку свої вміння показували ті, хто володіє технікою футбольного фристайлу. Про це повідомляє кореспондент Суспільного з місця події.

До фіналу чемпіонату вийшли чотири команди зі Сватового, дві із Нижньої Дуванки та по одній із сіл Коржове та Коломийчиської ОТГ. У молодшій віковій групі зіграли футболісти від 7 до 11, у старшій – від 12 до 19 років.

Першими зіграли команди зі Сватового "Україна" та "Ювентус". Перемогу одержала "Україна".

У молодшій віковій групі грали команди "Україна" зі Сватового та колектив Нижньо-Дуванської об'єднаної тергромади. За два тайми по десять хвилин визначити лідера не вдалось тож гравці пробивали післяматчеві пенальті. Вулична команда "Україна" перемогла.

Серед старших гравців до фіналу потрапили футболісти команди "Лідер" з районного центру та колектив "Агродар" сусідньої Коломийчиської ОТГ. За мінімальної переваги у рахунку 2:1 кубок переможця одержали гості.

• Такі змагання проводять щороку до Дня Незалежності.