Путін підвищив у званні зрадника України

Путін підвищив у званні зрадника України

Путін підвищив у званні зрадника України

Екс-командувач Військово-морських сил України Денис Березовський, який зрадив присязі і перейшов на бік окупантів в Криму, отримав у Росії підвищення - став віцеадміралом.

Відповідний указ був опублікований 21 лютого на офіційному порталі правової інформації РФ.

Фрагмент з документа указу від 20.02.20,де позначається про підвищенні чину Березовського.

Відзначимо, що Березовський, після того, як зрадив Україну, перебуває на службі в Збройних силах Росії.

Окрім цього, Путін дав звання генерал-лейтенанта Олегу Цекову, який, за даними Головного управлення розвідки Міноборони України, з кінця 2014 до весни 2015 року командував 2-ю окремою мотострілецькою бригадою (Луганськ) 2 армійського корпусу ЗС РФ, а потім повернувся на посаду командира 200-ї окремої мотострілецької бригади (н. п. Печенга, Мурманська обл.) Берегових військ Північного флоту ВМФ РФ. Раніше за виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України указом президента РФ він отримав звання "генерал-майор".

Що відомо:

  • 1 березня 2014 року указом в. о. президента України Олександра Турчинова Березовський був призначений командувачем Військово-морськими силами України. 2 березня перейшов на бік проросійської "влади" Криму і приніс їм присягу на вірність. Того ж дня він був відсторонений від займаної посади рішенням в. о. міністра оборони України.
  • 2 березня 2014 року Генеральна прокуратура України порушила кримінальну справу проти Березовського за статтею 111 Кримінального кодексу (державна зрада). Пізніше екскомандувача ВМС України було оголошено в розшук.
  • 20 квітня 2014 року указом Березовський призначений на посаду заступника командувача Чорноморського флоту Росії.
На початок