"Металіст 1925" — "Чорноморець": харків'яни вибороли другу перемогу у дебютному сезоні в УПЛ Футбольний клуб "Металіст 1925"

Футбольний матч між харківським клубом "Металіст 1925" та одеським "Чорноморцем" завершився із рахунком 3:2. Дубль Владислава Бугая приніс гостям перші м'ячі у сезоні, а господарі зробили камбек і здобули перемогу після поразки у першому таймі.

Старт третього туру Української Прем’єр-ліги відбувся 6 серпня на харківському стадіоні "Металіст".

Рахунок відкрили гості. Це сталося на 17 хвилині. Під час боротьби біля воріт харків'ян, нападник одеситів Владислав Бугай впав і вже лежачи на газоні — відправив м'яч через себе у сітку воріт.

Це перший гол "Чорноморця" від початку сезону і після повернення у вищу лігу.

Харків'яни зрівняли шанси за п'ять хвилин, взяттям воріт відзначився півзахисник Юрій Батюшин. Рахунок 1:1 тримався майже до кінця першого тайму, поки Владислав Бугай на 43 хвилині дублем не вивів "Чорноморця" уперед. На перерву команди пішли із рахунком 1:2.

Другий тайм "Металіст 1925" почав з пресингу, харків'яни володіли м'ячем понад 70% ігрового часу. На 64 хвилині, після передачі бразильця Фабіньо, півзахисник харків'ян Олег Голодюк у підкаті спрямував м'яч у ворота "Чорноморця".

Ще за дві хвилини Фабіньо б'є по м'ячу і той, рикошетом від захисника одеситів Валерія Дубка, летить у сітку. Автогол виводить господарів вперед, 3:2. Із цим рахунком гра і завершилася.

Що відомо:

• Наступний матч "Металіст 1925" проведе на виїзді, із донецьким "Шахтарем" харків'яни зіграють 13 серпня. "Чорноморець" у четвертому турі поїде до "Маріуполя", зустріч запланована на 16 серпня.