У міжнародному аеропорту Одеси з'явиться Центр вакцинації

У міжнародному аеропорту Одеси з'явиться Центр вакцинації

У міжнародному аеропорту Одеси з'явиться Центр вакцинації
UA: Одеса

Міністерство охорони здоров'я вирішило відкрити новий пункт щеплення у Міжнародному аеропорту "Одеса". Про таке Суспільному повідомив директор Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Віталій Гончаров.

За його словами, 5 серпня до лабораторного центру, обласного департаменту охорони здоров'я та аеропорту надійшов лист про відповідне рішення від МОЗ України. Згідно з документом, на території Міжнародного аеропорту "Одеса" має з'явитися новий пункт щеплення, аби збільшити кількість вакцинованих громадян. Його координацією, облаштуванням, функціонуванням та проведенням щеплень займатиметься ОЦКПХОдеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України (колишній Лабораторний центр МОЗ на Одещині)..

Наразі, за словами Гончарова, деталей щодо відкриття цього пункту вакцинації немає. Найближчими днями керівництво трьох установ на робочій нараді має з'ясувати всі питання.

Станом на 6 серпня на Одещині функціонує 21 центр вакцинації населення. Згідно з даними Центру контролю хвороб, від початку пандемії в області зробили більше ніж 279 тисяч щеплень проти COVID-19. За останню добу в регіоні вакцинували 4685 людей.

Крім цього, за минулу добу захворювання на COVID-19 лабораторно підтвердили у 92 мешканців Одеської області. Усього станом на 6 серпня коронавірусну інфекцію діагностували у 142 324 мешканців регіону. З них 6087 дітей та 4185 медпрацівників.

Також з початку пандемії від COVID-19 повністю одужали 138 030 людей. 3020 мешканців області, у яких підтвердили інфікування, померли.

Читайте також

  • На Одещині захворювання на "Дельту" підтвердили у двох пацієнток – санлікар
  • За добу COVID-19 підтвердили у 92 мешканців Одеської області
  • До Одеської області прибула понад 21 тисяча доз американської вакцини Moderna
На початок