У Черкасах запрацював міжкультурний табір для дітей

У Черкасах запрацював міжкультурний табір для дітей

У Черкасах запрацював міжкультурний табір для дітей
Суспільне Черкаси

4 серпня у Черкасах запрацював міжкультурний табір "Kids Culture Camp". За словами організаторки Марії Єгоркіної, участь у заході взяло 108 дітей. За її словами, протягом чотирьох днів учасники вивчатимуть народні ремесла, танці і пісні народів Азії та Африки.

Марія Єгоркіна розповіла, що до проведення табору залучили черкаських студентів з різних країн світу. Такий захід організували, аби діти влітку знайшли нових друзів та познайомилися із культурою інших народів світу.

Вперше до міжкультурного табору привела синів черкащанка Марина Залозна:

"Для них буде цікаво, розвиватися і грати в якісь ігри різні. Щоб для них був не тільки розвиток, а і щоб спілкувалися з іншими".

табір че
Суспільне Черкаси

Ольга Гайгер до табору прийшла з донькою. Жінка задоволена, що для дитини є можливість познайомитися з іншими культурами:

"Ми самі живемо у Швейцарії, у нашій школі 160 національностей. Ми у гостях у бабусі зараз і вирішили, що добре познайомитися з друзями, побачити нових дітей. Ну просто так цікавіше, ніж просто перед комп’ютером сидіти цілий день".

Її донька Василіса Гайгер поділилась, що тут вона хоче знайти друзів і щось дізнатись про культуру.

Отримала табірний паспорт для запису подальших досягнень десятирічна Софія Ходорова:

"Потрібно заповнювати прізвище, ім'я, національність, назву групи, вчителя, країну, вчитель два і ще одна країна. Тут ще треба відмітки про подорожі: Африка, Азія та інші країни, треба наклейки наклеювати".

табір че
Суспільне Черкаси

Волонтерка Лариса Притула розповіла, що основне завдання табору – аби кожна дитина була задоволена і потоваришувала з іншими:

"Щоб залишилося спілкування і надалі, при різних обставинах можливо, чи на різних заходах, де б ми з ними зустрічалися. Щоб спілкування продовжилося – це найбільша ціль, бути друзями, подружитися".

31-річний Річард Аджей Кусі з Гани познайомив із своєю культурою учасників. Нині він навчається у Черкасах. За його словами, волонтером став, аби діти дізналися більше про його рідну країну:

"У мене на сьогодні є невеликий перформанс, хотілося б навчити дітей танцювати різними ганськими рухами, та показати їм нашу культуру, наш одяг і стиль їжі. Я відчуваю одночасно і радість, і сум. Сум тому, що я б хотів знаходитися в себе в країні, щоб допомагати дітям зі своєї країни. Але я щасливий бути тут і розказувати дітям про таку прекрасну країну, як Гана, і також допомагати вивчати їм англійську мову".

табір че
Суспільне Черкаси

За словами організаторки Марії Єгоркіної, такий захід у Черкасах влаштували вперше, а за його мету — розвиток мислення через міжкультурне знайомство:

"Будуть присутні іноземці, які представлятимуть свої культури, і кожна група дітей буде приєднуватися до певного іноземця і готуватиме творчі номера: танцювальні і музичні, які потім покажуть на концерті. Це розвиває дітей. У нас одна з цілей – розвиток глобального та інноваційного мислення як раз через спілкування".

13-річний Олександр Голуб зізнався, що про культуру Африки знав мало:

"Тепер дізнався, який у них традиційний одяг. Цікаво, коли розповідають від цих народів, звідки приїхали вони, цікаво дуже".

Зі слів Марії Єгоркіної, табірна зміна триватиме до 7 серпня.

Авторка Тетяна Зозуля

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок