Пройти "лабіринт можливостей": у центрі Черкас відбулася акція

Пройти "лабіринт можливостей": у центрі Черкас відбулася акція

Пройти "лабіринт можливостей": у центрі Черкас відбулася акція
Суспільне: Черкаси

У Черкасах, під час вуличної акції присвяченої Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми, містяни проходили "лабіринт можливостей".

Про це повідомила власна кореспондентка Суспільного з місця події.

За словами виконавчої директорки БО 100% життя Черкаси Марини Стадник, така акція в обласному центрі відбувається щороку починаючи з 2014-го.

акція протидія торгівлі
Марина Стадник.

"Щороку ми проводимо заходи, щоб поінформувати людей про ситуацію пов'язану з торгівлею людьми та пояснити, як саме людина може уникнути таких ситуацій", – розповіла пані Марина.

акція протидія торгівлі
Суспільне: Черкаси

Також перед будинком обласної адміністрації встановили "невидимі" фігури. За словами Марини Стадник, їх виготовив один із постраждалих від ситуації торгівлі людьми за рахунок міжнародної організації з міграції:

"Ця людина мала можливість відкрити власну справу і перші його роботи – це були саме "невидимі" – інсталяція, яка надихає на те, щоб люди звернули увагу на людей поруч, можливо вони мають потребу у нашій допомозі".

акція протидія торгівлі
Суспільне: Черкаси

Щоб пройти сам "лабіринт можливостей" слід було виконати завдання, що зображували практичні життєві ситуації:

"Лабіринт можливостей – це гра симуляція, під час якої людина ухвалює рішення і у кінці гри можна подивитися куди ці рішення заведуть людину, тобто наскільки вони були правильно ухвалені", – розповів начальник відділу уравління у справах молоді сім'ї та спорту облдержадміністрації Олександр Красюк.

Учасник акції Ярослав Платмір розповів, що проходити "лабіринт" йому було нескладно, бо сам потрапляв у різні життєві ситуації:

"Якщо людина не читає угоду чи договір, який їй пропонують, то є ризик потрапити у боргову кабалу. Якщо ж діяти згідно законодавства і мати уявлення про ситуації, які можуть скластися, – це шлях до успіху".

Як розповіли організатори, акція тривала до 17-ої години.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок