Для школи-інтернату, яку хотіли закрити на Вінниччині, виділили 1,1 мільйон гривень

Для школи-інтернату, яку хотіли закрити на Вінниччині, виділили 1,1 мільйон гривень

Для школи-інтернату, яку хотіли закрити на Вінниччині, виділили 1,1 мільйон гривень
Фото: Вінницька агенція журналістських розслідувань

З обласного бюджету виділили 1 млн 100 тис. гривень Сутисківській громаді для школи. Про це йдеться на сайті Вінницької обласної ради.

"Профільна комісія, а тепер і сесія обласної Ради погодили виділення такої субвенції шляхом внесення змін до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю. Сьогоднішнім рішенням зроблено важливий крок для збереження навчального закладу у Сутисках", – розповів заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

У спеціалізованому закладі загальної середньої освіти I-III ступенів навчаються 199 юнаків і дівчат з багатодітних чи неповних, неблагополучних сімей.

Цей заклад раніше перебував на балансі Тиврівської районної ради. Район ліквідували в рамках реформи децентралізації. Тому в січні 2021 року Сутисківська селищна територіальна громада прийняла школу-інтернат на свій баланс.

Сутисківська школа- інтернат Тиврівської районної ради була перейменована на спеціалізований заклад загальної середньої  освіти 1-3 ступеню смт. Сутиски.

До серпня 2021 року у бюджеті селищної громади ще закладені кошти на фінансування закладу. Але надалі його планували закрити через брак коштів.

Заступниця директора Сутисківсьої школи Тетяна Ольшевська, каже, фінансуванням школа задоволена, цих коштів вистачить до кінця 2021 року. Додає, при умові співфінансування, виділення коштів від інших громад, то коштів вистачить.

"Крім того, що обласною радою були виділені кошти, ще в нас навчаються діти із різних громад, крім нашої Сутисківсьої рідної, ще не одна громада,теж має бути здійснено цими громадами співфінансування. При умові цього співфінансування, виділення коштів на утримання дітей цих громад, то звичайно коштів нам встачить", - розповідає заступниця директора Сутисківсьої школи Тетяна Ольшевська.

Що відомо

Батьки учнів Сутисківської школи-інтернату вийшли на акцію протесту: вимагали не закривати навчальний заклад.

На початок