СOVID-штам "Дельта" вже може бути на Харківщині — обладміністрація

СOVID-штам "Дельта" вже може бути на Харківщині — обладміністрація

СOVID-штам "Дельта" вже може бути на Харківщині — обладміністрація
hk.npu.gov.ua

Офіційно підтвердженого випадку "Дельта"-штаму на Харківщині не реєстрували, однак в облдержадміністрації припускають, що він вже шириться регіоном.

Про це на брифінгу 29 липня сказав заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Черняк.

"На сьогодні офіційно не підтверджено жодного випадку "Дельти" на Харківщині... Чекаємо, коли він вже з'явиться, офіційно підтверджений. Але припускаємо, що він вже є", — сказав Черняк.

Посадовець відзначив зростання захворюваності на коронавірус у регіоні останнім часом.

"Це свідчить про те, що є певна динаміка у бік зростання на захворюваність. Тому, безумовно, ми сьогодні готуємося", — сказав Черняк.

"Розуміємо, що є певні ризики та виклики. І ми маємо бути готовими повною мірою. Тому і посилення перетину кордону. Тим більше, що ми маємо в сусідах державу, де є активне зростання саме на "Дельту", — зазначив заступник голови Харківської ОДА.

Що відомо

  • На Харківщині уперше за місяць зареєстрували 70 випадків коронавірусу за попередню добу. Регіон опинився на другому місці за кількістю нових випадків COVID-19 в Україні за добу.
  • З 2 липня усім, хто прибуває до України з Індії, Великої Британії, Ірландії, Росії або Португалії, необхідно проходити COVID-тестування безпосередньо у пункті перетину державного кордону. Додаткові заходи безпеки пов'язані з загрозою розповсюдження "Дельта".
  • Штам "Дельта" швидше поширюється та збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування, повідомляли епідеміологи.

На початок