Вирвані дерева та розкриті дахи будинків: у громадах на Волині пронісся буревій

Вирвані дерева та розкриті дахи будинків: у громадах на Волині пронісся буревій

Вирвані дерева та розкриті дахи будинків: у громадах на Волині пронісся буревій
Суспільне Волинь

27 липня у селищі Ратне та навколишніх територіальних громадах вирувала негода. Буревій повиривав з корінням дерева, позривав дахи з будинків, — про це Суспільному розповів Ратнівський селищний голова Віталій Бірук.

Як розповів Віталій Бірук негода розпочалася о восьмій вечора та вирувала всього близько 15 хвилин. Прийшла зі сторони Забродівської територіальної громади, де також, з його слів, наробила лиха.

За попередніми підрахунками, — каже голова громади, — вітер повиривав десятки дерев, розкрив дахи будинків, вулиці залишилися без світла.

Зокрема, найбільше дерев повиривало у цетральному парку, на вулиці Богдана Хмельницького та на території вулиці Нової. "Частково знесло дах у дошкільному навчальному закладі та на будівлі комунгоспу. Позривало шифер з багатоквартирних будинків селища", — розповів Віталій Бірук.

27 липня ввечері, зібралась місцева комісія ТЕБ та НС, - каже Віталій Бірук. З його слів, до 22:00 частково рятувальники порозчищали дороги від повалених дерев. 28 липня спеціалісти працюють над відновленням електроенергії у селищі.

Зі слів прес-секретарки ПрАТ "Волиньобленерго" Інни Ройко, станом на десяту годину ранку 28 липня негода на Волині знеструмила 9 населених пунктів у колишніх Маневицькому та Ратнівському районах.

Журналісти Суспільного працюють на місці події. Деталі згодом.

Що відомо

  • Напередодні, 18 липня, у кількох районах області стався буревій із грозою та градом. Зокрема стихія вирувала на території торчинської селищної громади. За компенсацією звернулися 20 місцевих жителів.
На початок